Twoje kryteria wyszukiwania:
1.4T(122KM)*Duże Radio*Klimatronik*Welur*Parktronik*I Wł*Alu16"ASO
29 900 złbrutto
1.2 Oryginal Lakier 1wł Ks Serw Klima Led Alu Stan Idealny BezwypadOPŁ
31 900 złbrutto
Opłacony Zadbany Serwisowany Fajnie Wyposażony 1Wł
27 999 złbrutto
Opłacony Zdrowy Zadbany Serwisowany MPI Klima1Wł Po Serwisie
14 499 złbrutto
FR | DSG| Nawigacja| Czujniki Parkowania| Serwisowany| Doinwestowany
42 900 złbrutto
Android | Czujniki Parkowania | Tempomat| 105 KM
27 900 złbrutto
Salon Polska netto 27235 PLN Gwarancja Reference
27 235 złnetto
33 499 zł brutto
Salon Polska netto 30 000 PLN Gwarancja Reference
30 000 złnetto
36 900 zł brutto
sprzedam ładnego SEATA LEONA z 2021r1.5 B+HYBRYDA salon polska
88 500 złbrutto
1.6 MPI LIFT Klima Gwarancja
13 900 złbrutto
1.8 TSI 160KM Reference - Zobacz
13 900 złbrutto
1.5 TSI FR Full LED Navi Kamera Grzane fotele Czujniki
54 800 złbrutto
FR, I właściciel, salon Polska, bezwypadkowy, gwarancja 12 m-cy !!!
45 900 złbrutto
FR , Niski Przebieg, Full LED, Pół skóry,Gwarancja
57 900 złbrutto
Polski salon, pierwszy właściciel, serwis
27 900 złbrutto
Seat Leon 1.2 TSI 105KM - SUPER STAN - SERWISOWANY
19 500 złbrutto
2,0TDI FR.Automat.Full Led.Navigacja.Alcantara.Tempomat.SERWIS!
35 900 złbrutto
1,6 TDI serwis alcantara navi LED
28 900 złbrutto
Salon PL * Serwisowany * Oryg. Przebieg * Apple Car P. * Podg. Fotele
36 999 złbrutto
1,2 105 KM SPORT
14 900 złbrutto
użytkownik:
liczba głosów: 519
Przyzwoite lecz jak dla mnie za głośne
1. Silnik nie lubi obrotów poniżej 1500, trzeba redukować na niższy bieg bo klekocze 2. Przyspieszenie ok 10s do 100. Fajna dynamika na 3-4 biegu przy wyprzedzaniu 60-120 km. TIR mija na krótkich odcinkach :-)
1. Przednia szyba trochę mała, duże środkowe lusterko + jeszcze ewentualna nawigacja na szybie i .... trzeba się przyzwyczaić. Boczne słupki dość grube i trzeba przy zakręcaniu w łukach przerzucać wzrok na boczną szybę (szczególnie przy skręcie w lewo) 2. Z tyłu tez nie łatwo - mała szyba, grube boczne słupki - Ja używam bocznych lusterek
1. Jak wyżej twarde zawieszenie i czuć każda dziurę 2. Z obciążeniem traci dynamikę - ale to chyba wszędzie 3. Głośny Głośny Głośny - silnik nie wyciszony (przydałby się pokrywy na silnik takie jak są w Passacie i Golfie). Hałas od wiatru i opon odczuwalny już przy 80 km/h 4. Fotel z przodu dla mnie trochę nie wygony - plecy mnie bolą. Z tyłu nie wiem
1. Miejsca z przodu jest dość sporo - mam 188 cm, jedynie ergonomia fotela mi doskwiera. 2 Z tyłu przyzwoicie choć częściej jestem z przodu 3. Wszystkie przyciski w zasięgu, OK 4. Wykończenie przyzwoite (na przyciskach od otwierania szyb mam już zdartą farbę:-) a paznokcie przycinam regularnie), wnętrze mi się bardzo podoba (czerwone podświetlenie robi fajny efekt) ale oczywiście to kwestia gustu 5. Bagażnik przyzwoity (2 os zima na narty się zmieściły) 6. Na przedniej masce jest już kilka małych odprysków od kamyczków spod kół TIRów. Nie wiem czy słaba wytrzymałość czy to normalne. Brak listw bocznych (dzięki temu jest ładny) powoduje że jest poobijany i obcierany przez łajzy nie umiejące otwierać delikatnie drzwi.
1. Auto prowadzi się bardzo dobrze, wejście w zakręt z pełna prędkością - nie zarzuca go. 2. Zawieszenie bardzo twarde do tego mam opony 205/55/15 - czuć każda dziurę. No ale albo pkt 1 albo pkt. 2
j.w.
1. Przednia szyba paruje w czasie deszczu latem, należny używać klimy - To nie wielki problem. Żeby grzał ciepły powietrze zima trochę trzeba odczekać 2. Klimatyzacja (po włączeniu i wyłączeniu po długie pracy) śmierdzi przez ok 5 min. Trzeba na max włączyć wentylację aż wywietrzeje. Czyszczenie ( w ASO) nie wiele pomaga
1. 100000 km przejechana, gwarancja minęła a w czasie deszczu (przy dużej wilgotności) czasami traci chwilowo moc i zapala się kontrolka awarii silnika. W serwisie powiedzieli że przepustnica powietrza do wymiany (skromne 2500 z robocizną). Problem tylko w czasie deszczu !!! - więc na razie jeżdżę 2. Układ elektroniczny ma pare fajnych bajerów które przynajmniej moja uwagę zwróciły: - wycieraczki na szybkim trybie jak się zatrzymasz (np. na światłach) automatycznie przechodzą w tryb czasowej pracy, a tylna wycieraczka mimo że była wyłączona przy wrzuceniu wstecznego kontrolnie raz przejedzie i zetrze wodę z tylnej szyby - autoalarm przy nie domkniętych szybach i zamknięciu auta sygnałem informuje o tym fakcie. - gdy próbujesz ruszyć na ręcznym tez masz sygnały głosowe Bajerki jak na tę klasę auta to chyba ciekawość
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: