Twoje kryteria wyszukiwania:
2.0 D-4D 143KM EDITION-S*KeyLessGo*Alu 18*Serwis ASO Full*NIEMCY
71 500 złbrutto
sprzedam ładną TOYOTE RAF-4 z 2024r 2.5 HYBRYDA+benz 222KM udziela.GW
130 000 złbrutto
VAT 23% Comfort 2.5 hybrid 218KM e-CVT 2022 r., salon PL, I właściciel
128 900 złbrutto
VAT 23% Comfort 2.5 hybrid 218KM e-CVT 2022 r., salon PL, I właściciel
128 900 złbrutto
VAT 23% Comfort 2.5 hybrid 218KM e-CVT 2022 r., salon PL, I właściciel
128 900 złbrutto
VAT 23% Comfort 2.5 hybrid 218KM e-CVT 2022 r., salon PL, I właściciel
128 900 złbrutto
Executive Hybryda 4x4 Skóra Kamera Podgrzewanie 197KM (uszkodzony)
57 900 złbrutto
23 900 złbrutto
VAT 23% Comfort 2.5 hybrid 218KM e-CVT 2022 r., salon PL, I właściciel
128 900 złbrutto
Executive skóra navi kamera ACC grzane fotele
80 900 złbrutto
Niski przebieg, or. lakier, stan BDB
33 500 złbrutto
Toyota RAV-4 2.5 Hybrid Active 4x2
104 900 złbrutto
4X4-KAMERA-NAVI-TEMPOMAT-START STOP
51 800 złbrutto
Klima 4 x 4 serwis
19 800 złbrutto
Salon PL Automat Hybryda Kamera Klimatronik Virtual (uszkodzony)
79 900 złbrutto
Style Hybryda HAK Skóra Kamera Podgrzewanie 197KM (uszkodzony)
34 900 złbrutto
2.0d full Led Navi Kamera Stan Idealny 100%bezwypadkowy Gwarancja 12mc
54 800 złbrutto
2.5 Hybrid Selection 4x2 Automat SalonPL VAT23%
134 500 złbrutto
Bardzo ładny stan *kamera* zarejestrowany *gwarancja*
49 990 złbrutto
/ HYBRYDA / 4x4 / bogate wyposażenie / niski przebieg / (uszkodzony)
79 000 złbrutto
użytkownik:
liczba głosów: 597
Poczekamy i zobaczymy z komentarzem jak minie gwarancja.
źle dobrane przełozenia biegu 6. Moim zdaniem na szóstym biegu powinienem jeździć do 160km/h przy obrotach mieszczących sie w 3000tys.Zapewniloby to mniejsze zuzycie paliwa i nizszy poziom hałasu w kabinie.Tradycyjnie przy silniku wysokopreznym trzeba się nawachlowac drązkiem przy starcie, ale później jest komfortowo bo silnik jest elastyczny i pozwala na nizszą techniczna kulturę jazdy kierowcy.
To do czego naprawde moge sie przyczepić to kiepska jakośc luster zewnętrznych.Nie sa to lustra panoramiczne tylko zwykłe i dlatego nie raz i nie dwa zajechałem drogę innym kierowcom.
Przy predkosciach obrotowych powyzej 3000 znaczący wzrost hałasu.Nie polecam jazdy powyzej tej predkosci obrotowej silnika.
Cienkie blachy sprawiaja ze w czasie deszczu bębnią i pasażer czuje sie jak w puszcze. Słabe usztywnienie dachu w okolicy anteny przy braku jej demontazy w myjni moze sprawić jego deformacje.Ogólnie samochód w srodku plastikowy za tę cenę nie zwala z nóg jakoscia uzytych materiałów.Plastiki boków drzwi zaczynaja wpadac w rezonans przy niskich tonach z wydobywających sie głośników.Zgłoszenie tej usterki serwis potraktował (zlekcewazył) tj sprawdził punkty mocowania i stwierdził że wszystko jest ok i zaproponował żebym we własnym zakresie wygłuszył drzwi bo oni juz nic zrobic nie moga. Denerwuja mnie jeszcze ostro zakonczone plastiki raczek - uchwytów zamykania drzwi,no ale może się czepiam
układ kierowniczy nie prowadzi jak po sznurku np w AUDI.Utrudniona widoczność do tyłu i trudne parkowanie bez czujników cofania. Dobiegające stuki z układu kierowniczego w trakcie zmiany kierunku jazdy. Zgłosze w serwisie ciekawe co powiedzą ?
Póki co samochód jest na gwarancji a co do przegladów to nalezy sie przygotowac na 1500zł co 15000km przez 3 lata
Muszę przyznac obiektywnie że wentylacja i klimatyzacja to rakieta może głowę urwać tak skuteczna. Szczególnie trudno o zaparowanie szyb jest to wrecz niemozliwe.Brakuje mi tylko ogrzewania elektrycznego przedniej szyby
Nie wiem czy tak ma być czy to wada ale w zimie po rozgrzaniu silnika obroty przez elektronikę sa cały czas podbijanae do 1100 zwykle tzn w okresie letnim takiego zjawiska nie było i było to 900. Przy okazji przegladu zgłosze taką uwagę serwisowi.
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: