Giełdy samochodowe w Internecie

www.auto.pl to bezpłatna internetowa auto giełda samochodowa. Bezpłatne ogłoszenia można zamieszczać w działach:

osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy, motocykle, części samochodowe, inne.

Każde ogłoszenie może posiadać nawet 9 zdjęcia. Ogłoszenia są ważne 3 dni. Po tym okresie ogłoszenie wymaga przedłużenia. Przedłużenie ważności wyświetlania ogłoszenia na stronach www.auto.pl jest również bezpłatne.

Zapraszamy do umieszczania i przeglądania ogłoszeń.

Serwis Gratka.pl został uruchomiony w lutym 2000 r. W serwisie www.gratka.pl oprócz ogłoszeń motoryzacyjnych możliwe jest także zamieszczeni ogłoszeń mieszkaniowych. Ogłoszenia zamieszczane w serwisie www.gratka.pl są płatne. Cena ogłoszenia zależy od jego formy. www.gratka.pl posiada także wortal Motofakty.pl.

otoMoto to serwis ogłoszeń motoryzacyjnych dla tych którzy chcą kupić lub sprzedać samochód bądź motocykl. Zamieszczenie ogłoszeń w serwisie www.otomoto.pl jest płatne.

Autotrader.pl jest częścią koncernu Trader Media East zajmującego się publikacją ogłoszeń drobnych w prasie i internecie w Europie Centralnej i Wschodniej. Trader Media East wydaje 237 publikacji oraz prowadzi 9 serwisów internetowych. Trader to wydawca gazet: Auto Bit, Auto Biznes, Auto Foto, Motogiełda. Zamieszczenie ogłoszeń w serwisie autotrader.pl jest płatne.

www.adMoto.pl, adMoto, ogłoszenia

www.admoto.pl to serwisy należące do Agencji Akwizycji Commercial Travellers, która instnieje na rynku od 1991r. Wydawca gazet: Giełda Samochodowa oraz Auto Market Truck.

Wydawca gazet: Auto Giełda Dolnośląska, Autogiełda Górnośląska, Auto Giełda Małopolska.

www.sprzedawcz.pl, Giełda Samochodowa, ogłoszenia

Sprzedawacz.pl jest ogólnopolskim serwisem ogłoszeniowym oferującym m.in. darmowe ogłoszenia motoryzacyjne. Wśród ofert znajdują się samochody osobowe, ciężarowe i dostawcze, a także motocykle i skutery. Ponadto części do samochodów oraz tysiące innych ogłoszeń w blisko 2000 kategorii (np. nieruchomości, praca, usługi, ogłoszenia drobne). Oferty można zamieszczać bezpłatnie w każdym dziale. Samochody i motocykle za darmo mogą wystawiać również firmy,

Jeśli na liście brakuje jakiejś giełdy samochodowej , daj nam znać poprzez formularz kontaktu

Reklama