naczepa MARTZ gt kippbar 4520s p 2021r.

Laweta uchylna z LOHR i sklejką 450x200 DMC 2.7T wciągarka i najazdy.

Dane pojazdu

  • rocznik:
  • 2021r.
  • rodzaj pojazdu:
  • naczepa
  • kraj:
  • Polska
  • region:
  • lubelskie

Zainteresowany? Zadzwoń teraz:

791 830 880, 533 908 008

Interesuje mnie ogłoszenie MARTZ gt kippbar 4520s p 2021r. naczepa zamieszczone w Auto.pl za 14 499 zł

Wyposażenie

  • pojazd nowy, gwarancja, pochodzenie: krajowy, faktura Vat

Opis

Laweta samochodowa MARTZ GT KIPPBAR NEW 4520S
Platforma dwuosiowa dostępna w naszej ofercie to jedna z największych lawet o wymiarze 450 x 200 cm, która ma ładowność 2024 kg!. Spawane konstrukcje oraz zastosowanie wzmocnionych profili umożliwi wieloletnie użytkowanie przyczep z serii GT KIPPBAR. Laweta jest uchylna grawitacyjnie. Wjazd na platformę jest wyjątkowo łagodny i bezpieczny, ponieważ kąt najazdu wynosi tylko 11 stopni, a niski środek ciężkości zapewnia stabilną jazdę w każdych warunkach pogodowych. Sprawdź poniższą ofertę i zamów już teraz. Lawetę dostarczamy z kompletem dokumentów w ciągu 10-12 dni roboczych.

Opis techniczny modelu:
- Powierzchnia transportowa 450x200 cm
- 2 osie hamowane 1350 kg ALKO/KNOTT
- Koła 195/55 R10 C
- Podłoga stalowa wypełniona sklejką
- Dyszel typu "V"
- Stalowe najazdy
- Przyciągarka linowa

Niezbędne dokumenty oraz dostawa.
Szanujemy Twój czas, dlatego zakupioną lawetę dostarczamy pod wskazany adres. Wszystkie formalności związane z dokumentacją również są przez nas przygotowane i dostarczone wraz z lawetą. Po otrzymaniu kompletu dokumentów należy przyczepę zarejestrować i ubezpieczyć. Po 3 latach użytkowania pamiętaj o obowiązkowym przeglądzie, aby móc dalej poruszać się z nią na haku. DMC lawety to minimum: 1600 kg do maksimum: 2700 kg, dlatego podczas składania zamówienia prosimy o określenie odpowiedniej wartości z pozycji „O.1” z dowodu rejestracyjnego. Dokumenty, które dołączamy do wysyłki to faktura zakupu, homologacja oraz certyfikat autoryzacyjny.

Korzyści z posiadania lawety samochodowej GT KIPPBAR NEW 4520S
W każdej chwili masz możliwość dokupienia dodatkowego wyposażenia w postaci zabezpieczenia antykradzieżowego, pasów transportowych. Jeśli w trakcie użytkowania przyczepki pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zawsze można, skontaktować się z naszymi specjalistami. Chętnie udzielą wszystkich informacji i wszystko wytłumaczą.

Laweta samochodowa GT KIPPBAR NEW 4520S stworzona do przewozu pojazdów, wyposażona w dwie osie. Koło podporowe ułatwia manewrowanie stojącą przyczepką. Dodatkowo zamontowana wciągarka oraz najazdy w znaczny sposób pomagają w załadunku oraz wjeździe pojazdu na lawetę. Wymiary skrzyni ładunkowej wynoszące 450x200 mm oraz maksymalne DMC 2700 kg pozwalają na bezpieczny transport pojazdu. 8 solidnych uchwytów do mocowania ładunku zapewniają bezpieczeństwo przewożonych towarów.

Wytrzymałość przyczepy zapewnia rama nośna wyprodukowana ze stali konstrukcyjnej o podwyższonej wytrzymałości oraz powierzchnia transportowa ze sklejki wodoodpornej o grubości 15 mm i blachy LOHR. Przyczepy samochodowe do przewozu pojazdów serii GT KIPPBAR występują w opcji z burtami. Najazdy chowane pod podłogą.

Dane techniczne lawety GT KIPPBAR 4520
PODWOZIE - 2 osie od producenta Knott lub ALKO 1350 kg każda - zrealizowana na specjalne zamówienie Unitrailer. Wymiar kół: 195/55 R10. Dyszel typu „V”. Zawieszenie: niezależne, uresorowanie na wałku skrętnym. Koła pod powierzchnią transportową. Hamulec najazdowy KNOTT lub AL-KO.
NADWOZIE - rama nośna: stal konstrukcyjna, profil zamknięty, spawana. Powierzchnia transportowa: podłoga została wykonana z wodoodpornej, antypoślizgowej sklejki, której grubość wynosi 15 mm oraz blachy LOHR. Trapy załadowcze (najazdy): pojedyncze najazdy.

Do przyczepki możesz dokupić:
- najazdy aluminiowe
- koło zapasowe ze wspornikiem
- blokatory kół
- burty aluminiowe
- amortyzatory z mocowaniem
- system stabilizacji jazdy - AKS
... i w ten sposób dostosować ją do swoich potrzeb!

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt za pomocą czatu internetowego lub telefonicznie. W chwili składania zamówienia na przyczepkę samochodową prosimy o podanie DMC auta, które będzie ciągnąć przyczepkę. Informacja o dopuszczalnej masie całkowitej znajduje się na ostatniej stronie w dowodzie rejestracyjnym pod pozycją „O.1”.

Kontakt w sprawie ogłoszenia:
Piotr Kępka, tel.: 791830880, piotr.kepka@unitrailer.eu
identyfikator:UT004025
Dlugość: 608cm, szerokość: 204cm, liczba osi: 2
gwarancja

Reklama

Dane kontaktowe

komis dealerski:
UNITRAILER Sp. z o.o.
osoba kontaktowa:
Piotr
telefon:
791 830 880, 533 908 008
Dzwoniąc wspomnij o Auto.pl. Dziękujemy!
miejscowość:
ŚwidnikŚwidnik - sprawdź jak dojechać
ul.Kuźnicza 6-8
więcej ofert:
www:

Zadaj pytanie sprzedającemu

 - dane wymagane
 - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Paderewskiego 50, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...

Reklama