Twoje kryteria wyszukiwania:
D3, LED, Kamera cofania, Skórzana tapicerka, HAK, Asystent pasa ruchu
34 900 złbrutto
2,0 T5 DYNASMIC Key less go Skóra Navi Blis Kamera Cofania Alu19
53 900 złbrutto
2,5T T5 AWD KeyLess Go Skóra Alu 4x4
53 900 złbrutto
2.0d(190KM)*Cross Country*RadarACC*Virtual*Led*Xenon*Navi*Kamera*Skóry
51 900 złbrutto
2,5T T5 AWD Key les go DVD Skóra Navi Kamera cofania Alu17
59 900 złbrutto
sprzedam ładne VOLVO S-60 z18r 2.0 B
47 000 złbrutto
F-Vat,Gwarancja,Salon PL,I-właściciel,ALU,Tempomat, netto 35691PLN
35 691 złnetto
43 900 zł brutto
2,5 T5 + SUMMUM + AUTOMAT + SKÓRA + Navi + LEDy + Klimatronik !!!
37 999 złbrutto
2.0 D3 Lift Led R-Desing Alkantara Digital Navi FULL OPCJA
38 900 złbrutto
S60 B4 B Plus Bright aut 1 właściciel
139 900 złbrutto
2.0 T8 Plug-in Hybrid Polestar Engineered Salon PL F-VAT 23%
165 000 złbrutto
LiFt 1,6 Hdi D2 Ledy Skóra Navi Blisy Radar Mały Przebieg Serwis
35 900 złbrutto
/ 4x4 / Niski przebieg / (uszkodzony)
28 000 złbrutto
/ 2.0 250KM / Bogate wyposażenie / niski przebieg / (uszkodzony)
45 000 złbrutto
/ 3.0 304KM / 4x4 / Bogate wyposażenie / (uszkodzony)
28 000 złbrutto
/ T5 INSCRIPTION / niski przebieg / (uszkodzony)
35 000 złbrutto
/ 2.0 249KM / automat / niski przebieg / (uszkodzony)
59 000 złbrutto
/ 4x4 / Niski przebieg / (uszkodzony)
28 000 złbrutto
/ 2.0 250KM / Bogate wyposażenie / niski przebieg / (uszkodzony)
45 000 złbrutto
/ 3.0 304KM / 4x4 / Bogate wyposażenie / (uszkodzony)
28 000 złbrutto
użytkownik:
liczba głosów: 585
Najlepszy samochód jaki użytkowałem. Porównuję z Camry 3,0, Avensis 1,8, Corolla 2,0 diesel, Toledo 1,8 Sport.
Silnik marzenie, a porównuję z Avensis 1,8 benzyna i Camry 3,0 benzyna. Zimny szczególnie na biegu jałowym troszeczkę słychać, ale po rozgrzaniu jest wzorowo.
Przydadzą się czujniki parkowania z tyłu.
Najlepsze siedzenia jakie miałem, zdecydowanie lepsze niż w Camry, o Avensisie nie wspominając. Trasa w Alpy na narty przez Niemcy bez zmęczenia.
Przestrzeń z przodu jest bardzo dobra ale nie doskonała, może nie podobać się obudowanie kierowcy przez deskę i panel środkowy.Właściwie można czuć się jak w myśliwcu - szczególnie w nocy jak podświetlona jest spora ilość różnych przełączników.
Bez zarzutu. Odjąłem jeden pkt za parkowanie - za duża średnica zawracania ok 12 m, to nie samochód do parkowania przed supermarketami, trzeba czasem wciskać się na dwa razy.
Koszty napraw w ASO, wysokie ale porównywalne z innymi solidnymi markami, ja porównuję mz Toyotą.
Bardzo sprawna. Jeden mankament, czujnik temperatury powietrza w kabinie jest akurat w miejscu nagrzewanym przez podświetlenie wskaźników, stąd klimatyzacja schładza bardziej niż to wynika z nastawy. Jest to jednak tylko moje spostrzeżenie, inni uzytkownicy w ogóle tego nie zauważali. Bardzo dobry system automatycznej klimatyzacji nie dopuszcza do zaparowywania szyb nawet gdy wsiądą cztery osoby zmoczone deszczem.
Bez uwag. W ogóle go nie zauważyłem. Za wyjątkiem kiedy zgłasza, która żarówka jest spalona.
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: