Twoje kryteria wyszukiwania:
3.0 Diesel 173 KM, 4x4 z Blokadą, Automat, Kamera, Nawi, Bluetooth,
59 000 złbrutto
Polski Salon, 1 właściciel, ASO, Bezwypadkowy, Stan bardzo dobry
169 900 złbrutto
FAKTURA VAT 23%* 2,8 d4d 180ps* automat* salon polska* 1 właściciel
142 500 złbrutto
3.0 D-4D Automat zarejestrowana POLECAM
29 900 złbrutto
100 4.2 Automat#Kamera#Skóra#7 miejsc#Navi# (uszkodzony)
79 900 złbrutto
Toyota Land Cruiser First Edition - Rama Zabezpieczona Cesja
420 000 złbrutto
3.0D-4D 190KM Invincible -4x4 -Automat -Kraj -2 WŁaśc -AWD +Opony
180 000 złbrutto
3.0d 95 koni silnik 5LE 7 foteli Klimatyzacja możliwa ZAMIANA
59 900 złbrutto
Samochód wyprawowy, pełna zabudowa.
180 000 złbrutto
120 3,0 D-4D 173KM Automat Skóra 8 osób Bez Rdzy Kamera cofania
54 500 złbrutto
21 000 złbrutto
LC 2.8 D-4D Executive aut
345 000 złbrutto
3.0 Diesel 4x4 Automat skóra 8-osób Hak Monitory Lift 2 cale
72 900 złbrutto
32 625 złbrutto
4.2 4WD, manualna
61 000 złbrutto
3.0 D4D 4X4 reduktor block dif rama 163KM
44 700 złbrutto
3,0 TDi 4x4 Salon I-właściciel
29 700 złbrutto
4x4 SKÓRY 3.0 D4D D-4D
72 900 złbrutto
2 500 złnetto
3 075 zł brutto
55 900 złbrutto
użytkownik:
liczba głosów: 534
Auto solidne , bezpieczne o dużym komforcie wnętrza.Fajnie zachowuje się w terenie i na drodze.Nie straszne mu zaspy śnieżne.Super system audio, fajna nawigacja .Ogólnie auto sprawia mi dużo radości.
Samochód ciężki, idealny w teren.Na drodze zachowuje się bardzo przyzwoicie.Skrzynia biegów płynnie zmienia przełożenia, po załączeniu turbiny auto ożywa .Przyspieszenie gorsze niż np. Volvo XC90 , ale te dwa samochody to dwa różne segmenty .Ogólna ocena dobry plus.
Ogromne lusterka wsteczne, kamery : tylna, prawa boczna i przednia ułatwiają parkowanie i manewrowanie .Kierowca siedzi wysoko- widoczność do przodu i na boki bez zastrzeżeń, do tyłu również.
Ergonomia jest najsłabszym punktem Toyoty LC 150.Przyciski chaotycznie rozmieszczone, menu mało przejżyste.Instrukcja obsługi samochodu to dwie książki plus jedna do nawigacji i jedna do jazdy terenowej.Razem to cała biblioteka i naprawdę trzeba je przeczytać żeby poznać wszystkie gadżety tego auta.
Samochd bardzo komfortowy.Wygodnie się prowadzi na drodze i w terenie.Parkowanie ułatwiają kamery cofania oraz dwie kamery przednie.Bardzo solidnie wykonany.Mocne auto terenowe.Zużycie paliwa około 11 l/100 km.( takie średnie zużycie paliwa pokazuje komputer pokładowy).Przy jeździe szybkiej - ponad 140 km/h lub ostrej miejskiej apetyt znacznie rośnie.Auto posiada szereg ułatwień i udogodnień- nawigacja, bluetooth,czy też kierownicę która po wyłączeniu silnika cofa się ułatwiając wysiadanie i wsiadanie do samochodu.Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony
Bez najmnie3jszych uwag.Wszystko działa bez zastrzeżeń.
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: