Twoje kryteria wyszukiwania:
Model 2023 E-CVT 1.8 Hybryda FV23% Kamera cofania
53 577 złnetto
65 900 zł brutto
E-CVT 1.8 Hybryda Pełna historia FV23% 49.5 tys export Kamera cofania
51 138 złnetto
62 900 zł brutto
49.5 netto E-CVT 1.8 Hybryda Kamera Cofania Kier.wielof. Klimatronik
49 512 złnetto
60 900 zł brutto
48.7 netto E-CVT 1.8 Hybryda Kamera Cofania Kier.wielof. Klimatronik
48 699 złnetto
59 900 zł brutto
53.5 netto FV23% Kamera Cof. Multimedia Aktywny Tempomat Pełen Serwis
53 577 złnetto
65 900 zł brutto
1.8 HSD 122KM LPG Uszkodzony
35 000 złbrutto
1.8HSD 122KM LPG Virtual Pdc 360 Serwisowany
59 900 złbrutto
1.6Benzyna VVT-i 132KM 2009r. SALON Klima Polecam
12 900 złbrutto
Comfort Kamera F-VAT SalonPL netto 56 829 PLN Gwarancja
56 829 złnetto
69 900 zł brutto
1.5 Benzyna Salon Polska Zarejestrowany Gwarancja
68 900 złbrutto
Toyota Corolla 2.0 Hybrid GR Sport Kombi
119 900 złbrutto
55 800 złbrutto
SalonPL FV23% Tempomat Serwis ASO Comfort Automat Kamera LED
68 900 złbrutto
Salon Polska Poleasingowy I właściciel Serwis ASO VAT 23% Bezwypadkowy
79 800 złbrutto
Salon Polska Poleasingowy I właściciel Serwis ASO VAT 23% Bezwypadkowy
67 800 złbrutto
Salon Polska Poleasingowy I właściciel Serwis ASO VAT 23% Bezwypadkowy
74 800 złbrutto
Salon Polska Poleasingowy I właściciel Serwis ASO VAT 23% Bezwypadkowy
81 800 złbrutto
Salon Polska Poleasingowy I właściciel Serwis ASO VAT 23% Bezwypadkowy
89 800 złbrutto
69 100 złnetto
84 993 zł brutto
69 100 złnetto
84 993 zł brutto
użytkownik: Patrycja Ignaczak
liczba głosów: 531
Polecam, wygodna, pokowana, bezpieczna, idealna w trase, dla użytko solo i z małą rodzinką.
Silnik bez najmniejszych zastrzeżeń, doskonale współpracuje ze skrzynią, natomiast w skrzyni biegów po dłuższym czasie użytkowania (kilka lat) niestety czasem ciężko wchodzi 1-ka i 2ka. Przyspieszenie trochę przymulone ale nie ma ci się dziwić - silnik bez turbiny.
Bardzo dobra.
Zawieszenie mięciutkie i nie bardzo niskie, (ja dodatkowo rozciągnęłam tylnie sprężyny żeby ją jeszcze podnieść - straciła na wyglądzie ale za to mogę śmiało mknąć po polnych i leśnych drogach) nieraz wykorzystywałam ją do jazdy w ciężkim terenie, jest lekka i daje radę przejechać po błocie czy piachu. Fotele bardzo wygodne. jazda komfortowa, siedzi się dość nisko , można prawie leżeć. Jazda z kompletem pasażerów do zniesienia - słabsze przyspieszenie i należy uważać na nierównościach i dziurach. Od 120 km/h silnik zaczyna trochę za bardzo jak na mój gust hałasować.
Z tyłu jest wygodnie aczkolwiek miejsca nie jest dużo. Bagażnik bardzo pojemny mimo małego rozmiaru auta jak na kombi. W karoserii denerwuje mnie ten cały plastik, ale teraz wszędzie go niestety montują.
Prowadzi sie rewelacyjnie, jedyny mankament to to że jest długa wąska i lekka i przy dużej prędkości należy uważać na łukach. Hamulce nie raz uratowały mnie z opresji. Bardzo zgrabna do parkowania, mimo że kombi mieści się łatwo wszędzie.
Naprawy w zależności czy robię je w serwisie czy u sprawdzonego mechanika są relatywnie wysokie lub niskie. Niektóre części jakościowo nie są gorsze od oryginałów i nie ma koniecznośći zakupu ich w toyocie, gdzie jest bardzo drogo. W Inter Carsie lub Japan Carsie większość częsci kosztuje do 50% mniej.
Bardzo szybko sie nagrzewa. Minusem jest że często zatykają się przewody wentylacyjne głownie pasażera i trochę trudno jest się do nich dobrać żeby oczyścić.
Bez zastrzeżeń. Nie wiele tu elektroniki co uważam za duży plus!
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: