Twoje kryteria wyszukiwania:
XII 2010r. Bardzo ekonomiczny.
10 900 złbrutto
1.0 TSI 95*Klima*Elektryka*Alufelgi*Super Stan*Jak Nowa*ZOBACZ!!!
39 999 złbrutto
1.2 TSI*FAMILY*Climatronic*Alu*Elektryka*Zadbana*Super Stan*ZOBACZ!!!
12 990 złbrutto
1.0 MPI 60 + GAZ/LPG*Klima*Elektryka*Navi*Salon Polska*Zadbana*ZOBACZ!
19 990 złbrutto
FullLed*Kamera*2xPdc*Klimatr*Android*Front/LaneAssist*Blis*Alu*GwarVGS
59 990 złbrutto
1.6TDI Polski Salon gwarancja przebiegu klimatyzacja I-wszy właściciel
12 100 złnetto
14 883 zł brutto
1.2TSI Polski Salon FV23% gwarancja przebiegu klima I wszy właściciel
16 300 złbrutto
Niezawodna benzyna/Isofix/Klimatyzacja/Opony wielosezonowe/z Niemiec
14 800 złbrutto
1.0 MPI+LPG Fabryczne F.VAT 23% 20 Netto Lift Ledy AF
15 854 złnetto
19 500 zł brutto
14.999 Netto 1.0 MPI+LPG Fabryczne Salon PL F.VAT 23% Lift Ledy AF
14 999 złnetto
18 449 zł brutto
1.0 MPI+LPG Fabryczne Salon PL F.VAT 23% 15.8 Netto Lift Ledy AF
15 853 złnetto
19 499 zł brutto
1.2 Benzyna 69 KM, Klimatyzacja, Komputer, Tempomat, Isofix,
12 490 złbrutto
Opłacona Zdrowa Zadbana Serwisowana Klima Po Serwisie
12 999 złbrutto
1.2Benzyna(60KM)*140tyś.km*Klimatyzacja*I Właściciel*Alu16"*ASO Skoda
15 900 złbrutto
Super oszczędny.
19 900 złbrutto
1.2 TSI 90KM Ambition Salon PL II właściciel Niski przebieg Klima
29 900 złbrutto
1.2 TSI 90KM/I rej. 2016/ Salon PL/I WŁ/Faktura VAT 23%/Zamiana/Kredyt
18 900 złbrutto
Serwisowany * Oryg. Przebieg * Klimatyzacja * Bezawaryjny silnik * TOP
18 777 złbrutto
Skoda Fabia 1.0 Active
44 900 złbrutto
1.2 2009r Klimatyzacja Isofix Ekonomiczna Sprawna Bardzo Ładna
8 400 złbrutto
użytkownik:
liczba głosów: 621
ogólnie jestem zadowolony. za taką cenę nie znalazlem auta z takim wyposażeniem (ABS, 4 poduszki, klima, kombi, 1.4 16V 80KM). trochę niedociągnięć, np. skrzypiące plastyki (sam usunąlem przyczynę) czy trzeszczące gumy stabilizatorów w suche dni. mnóstwo zamienników części oryginalnych na rynku i dostępność serwisów też mnie przekonala.
silnik lubi wysokie obroty. dość dlugie przelożenia biegów nie wymagają ciąglego "machania" dźwignią zmiany biegów. dla mnie w porządku. wiadomo, że to tylko 80KM, więc cudów się nie spodziewalem. do jazdy w mieście i na trasie dla mnie wystarczający. mam komfort, np. podczas wyprzedzania, że zdążę zanim coś mnie z naprzeciwka zmiecie:-)
widocznośc w przód w porządku. oczywiście, jak w innych autach, tak i tu przeszkadzają slupki. z tylu mam czujniki cofania, co bardzo ulatwia życie. przez tylną szybę i tak sporo widać bo nie jest umieszczona wysoko. lusterka: pasażera - jest mniejsze, kierowcy - normalnych rozmiarów. nikt nie wie dlaczego. drażni to trochę, szczególnie na początku. potem można się przyzwyczaić. skoda wklada różne lusterka do różnych roczników/wersji, bez logiki. w poprzednim classic\'u mialem lusterko asferyczne kierowcy. teraz w wersji mint (droższa i lepiej wyposażona) mam zwykle wklady lusterek...totolotek?
tu jest gorzej. siedzenia przednie slabo trzymają na boki, tylne tak samo. plusem jest regulacja w pionie (fotel kierowcy). do tego z tylu siedzi się zbyt pionowo i jakby "za wysoko". przy komplecie pasażerów ciężej przyśpieszyć. ale to już sprawa mocy auta. wyciszenie wnętrza mogloby być lepsze. mialem hatchback\'a a teraz kombi z tym samym silnikiem. w kombi jest glośniej. może to przez relingi?
z przodu w miarę wygodnie. jestem wysoki i siedzenie odsuwam mocno do tylu, więc siedzący za mną są w gorszej kondycji po wyjściu z auta:-). rozmieszczenie przycisków, przelączników poprawne i intuicyjne. plastiki marne. wiele innych aut tej klasy mają lepsze materialy i wykonanie. tapicerka w porządku (na razie). dokupilem sobie schowki pod siedzenia, wysuwany schowek pod radio i uchwyt na napoje. teraz mam ten komfort, którego brakowalo mi po odebraniu auta z salonu. karoserii nie oceniam, bo mam auto dopiero 1,5 roku. póki co bez żadnych wykwitów i innych niespodzianek. aha. ważne, żeby pod tylną rejestrację wlożyć wsporniki gumowe, zapobiegające obijaniu się ramki od rejestracji o klapę bagażnika, np. przy zamykaniu. po jakimś czasie mogą pojawić się ogniska rdzy w tych miejscach (slyszalem o tym, więć zabezpieczylem u siebie)
na zimowych, fabrycznych barum\'ach 165/70/14" buja niestety przy ostrzejszych zakrętach. jak na pontonie. malo stabilnie. letnie Toyo Proxes 195/50/15" super trzymają auto i pozwalają na letnie szaleństwa. czujniki parkowania w standardzie (z tylu) bardzo ulatwiają parkowanie. hamulce moglyby być trochę lepsze, ale nie jest źle. u mnie ABS nie wariuje i nie wlącza się z byle powodu. wspomaganie dla mnie ustawione w sam raz. wiem, że czulość można zmienić podpinając komputer w serwisie/samemu.
mam klimatyzację manualną (climatic), która spelnia swoją rolę. jesienią szybko odparowuje szyby, latem szybko chlodzi. smrodek z klimy (jak wszędzie) pojawia się od czasu do czasu. są preparaty do usuwana tego.
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: