Twoje kryteria wyszukiwania:
Serwiswany*Klima*Tempomat* 1.6DCI 120KM*Zadbany
33 900 złbrutto
Automat 25 Tys.Km 5-Osobowy Navi Full Led PDC Wolne Ręce Klimatronik
99 900 złbrutto
L2H1 Furgon | 3-osobowy| Faktura VAT 23% | Hands Free | Full LED
69 800 złbrutto
L2 9 Osobowy F-vat netto PLN Gwarancja Salon Polska
69 835 złnetto
85 897 zł brutto
1.6 dCi 8-osób 100%-Bezwypadkowy 2xBoczne drzwi Navi Kamera 169tys.km
69 700 złbrutto
2.0 dCi Serwisowany 2xKlimatyzacja sprawna 9-osobowy 233 tys.km
44 900 złbrutto
33 900 złbrutto
Long Brygadówka Bezwypadkowy I Właściciel Serwis do Końca
33 400 złbrutto
9osób fv23 automat
106 900 złbrutto
krajowy *long*fv vat 23%*
69 800 złbrutto
2.0dCi 145KM automat Full LED Przebieg 41 tyś km! Navi Kamera
109 900 złbrutto
Energy Grand Combi Expresion
79 900 złbrutto
2,0 Blue dCi(110 KM) Traffic New Equilibre 9-OSOBOWY Salon PL F-Vat
114 000 złbrutto
LONG 9 osobowy PASANGER 115KM nadmuchy
42 900 złbrutto
2.0dCi 145KM Eu6 Długi -9 Osób -Krajowy -1 Właśc -VAT 23% Brutto
64 900 złbrutto
9 osobowy 2.0 dci 114KM Salon Polska
19 800 złbrutto
2.0 DCI/9 miejsc/Klima na tył/Salon PL/HAK/Zamiana/Kredyt
29 900 złbrutto
Auto w pełni sprawne z Pisemną Gwarancją
52 900 złbrutto
trafic 9 osobowy passenger
51 900 złbrutto
Grand Equlibre Blue dCi150/od ręki!
141 900 złnetto
174 537 zł brutto
użytkownik: Tomek
liczba głosów: 324
To najlepsze auto jakie do tej pory miałem. I w tej chwili nie zamieniłbym go na żadne inne.
6-cio biegowa skrzynia w tym modelu to strzał w 10. Jest idealna na długie trasy. Poza tym silnik jest bardzo elastyczny. Na piątym biegu można jechać już od 50km/h. Po przebiegu 186 tys. km silnik jest w idelanym stanie, nie bierze grama oleju, chodzi jak szwajcarski zegarek.
Mankamentem lusterek są te małe lustereczka do martwego pola. Są one zbyt głęboko osadzone w obudowie i praktycznie nic nie dają - szczególnie gdy kierowca jest wysoką osobą albo ma maksymalnie podniesiony fotel.
Pod względem komfortu Trafic bije na głowę wszystkich konkurentów. Długie trasy w tym samochodzie to przyjemność - 800 km bez żadnego postoju i czujesz się jak byś przed chwilą wsiadł do tego samochodu. Fotele są bardzo wygodne, dla kierowcy ból pleców w tym samochodzie to nieznana rzecz.
Układ jezdny jest rewelacyjny - Trafic świetnie się prowadzi, lepiej niż niejedna limuzyn. Problemy może tylko stwarzać niezbyt dobrze działający hamulec ręczny.
Samochód jest bezawaryjny, niezawodny, nigdy mnie nie zawiódł i zawsze jest gotowy nawet do najdłuższej trasy.
Jedyna denerwująca rzecz to elektroniczny wskaźnik poziomu paliwa. Nigdy nie pokaże prawdy ile mamy paliwa w zbiorniku. Poza tym elektronika, wbrew obiegowej opinii działa bez zarzutu.
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: