Twoje kryteria wyszukiwania:
1.2 TCe nawi nowy rozrząd klimatyzacja gwarancja przebiegu serwis ASO
26 300 złbrutto
1.2 Turbo doinwestowany klimatyzacja gwarancja przebiegu bezwypadkowy
29 600 złbrutto
KANGOO Express 1.5 dCi | 1 Wł| Tempomat| KLIM | VAT 23%
28 900 złbrutto
Opłacony Zdrowy Zadbany Serwisowany Klima Po Serwisie od 1 WŁ
19 499 złbrutto
Opłacony Zdrowy Zadbany Serwisowany Po Serwisie
18 499 złbrutto
Opłacony Zdrowy Zadbany Serwisowany Klima Po Serwisie od 1 WŁ
19 499 złbrutto
1.5dCi 86KM 2008r. Salon PL Iwł. 5os. KLIMA 121tkm
14 900 złbrutto
Renault Kangoo Maxi Mixt VAT23% KLIMA składana kanapa
24 100 złnetto
29 643 zł brutto
Renault Kangoo niespotykany stan
8 199 złbrutto
*1.4 benzyna*56tyś.km*Salon Polska*1 właść.
7 900 złbrutto
2002r. 1,9 Diesel 4x4 Tanio - Możliwa Zamiana!
2 000 złbrutto
1.6 Happy Family
35 900 złbrutto
35 900 złbrutto
1.5 dCi 85KM klimatyzacja 5os przesówane drzwi multifunkcja long
14 999 złbrutto
1,5CDI*110KM*Klima*Max*Długi*NAVI*Kamera* Automat*Rampa
35 900 złbrutto
1.5 Diesel przedłużany ważne opłaty
15 990 złbrutto
1.5 Dci 90 KM Oryginalny Przebieg
17 900 złbrutto
Klima+Super stan MAXI navi
32 900 złbrutto
Grand equilibre TCe130/7osobowy
119 900 złbrutto
1.6MPi-87km-Serwisowany-Bezwypadkowy-2-Właściciel-Klimatyzacja-Alufelg
15 900 złbrutto
użytkownik:
liczba głosów: 498
Jestem bardzo zadowolony z Kangurka,szczególnie polecam silnik 1,9 DTI,który ze względu na małe spalanie,moc, oraz dużą elastyczność, daje dużo przyjemności z jazdy.Moja żona woli go od osobówki.
Super silniczek,bardzo oszczędny -trasa poniżej 5L,bardzo dynamiczny - przekonała się o tym nie jedna osobówka.Wyciąga sporo więcej niż podaje producent.Układ paliwowy odporny na Polską (złą) ropę.Kto o taki samochód zadba długo będzie się nim cieszył.
Widoczność bardzo dobra w wersji przeszklonej.Super lusterka.
Resorowanie na bardzo przyzwoitym poziomie,oczywiście lepiej jest przy lekkim obciążeniu ale przy zadbanym zawieszeniu jeździ się całkiem przyjemnie.Przy dużych prędkościach słychać szum powietrza ale to nie osobówka.
Materiały wykończenia wnętrza bez rewelacji, choć widziałem gorsze i to w samochodach osobowych , sporo młodszych.Samochód bardzo uniwersalny.
Dobra widoczność.Samochód prowadzi się bardzo dobrze.Warunek - samochód nie może być po wypadku.
Ogrzewanie sprawuje się bardzo dobrze,mimo sporej powierzchni do ogrzania.
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: