Twoje kryteria wyszukiwania:
1.2 Turbo nawigacja doinwestowany nowy rozrząd Car Play gwarancja hak
36 300 złbrutto
Tepee LIFT Navi Klima Gwarancja
16 900 złbrutto
LONG XL F-vat Salon PL netto 30813 PLN Gwarancja czujniki
30 813 złnetto
37 900 zł brutto
TEPEE. PANORAMA DASZKI .KLIMATRONIC. 1.6 HDI.
25 900 złbrutto
28 450 złnetto
34 994 zł brutto
** STYLE ** Nawigacja ** Kamera ** Model Po Liftingu **
33 500 złbrutto
Peugeot Partner 2.0HDI 90km 00r
1 950 złbrutto
TEPEE Tempomat Parktronik Ledy Klimatyzacja
31 900 złbrutto
1.6HDI 2018r Klimatronik Navi Oryginał Lakier Tył Drzwi Sprowadzony
33 900 złbrutto
1.6HDI 2018r Klimatronik Navi Oryginał Lakier Tył Drzwi Sprowadzony
33 900 złbrutto
Długi FV23% Nawigacja Virtual Parktronic Tempomat
84 900 złbrutto
1.6 Hdi 92KM 160tys.km (uszkodzony)
15 999 złbrutto
1.6 HDI 92Ps*Klimatyzacja*Elektryka*Tempomat*2 x Przesuwne Drzwi
23 900 złbrutto
1,6HDI Klima, kamera, 5 osób, 2016r.
27 400 złbrutto
1.6HDI Berlingo/ 2011r/ Bez Korozji/ Zadbany/ Sprowadzony/ Opłacony
18 900 złbrutto
1.6HDI Berlingo/ 2011r/ Bez Korozji/ Zadbany/ Sprowadzony/ Opłacony
18 900 złbrutto
1,6HDI Klima, 5 osób, 173tys.km, 2014r.
24 500 złbrutto
1.6HDI 2013r/ Klima/ Led/ Hak/ 5-Osobowy/ Sprowadzony
21 900 złbrutto
1.6HDI 2013r/ Klima/ Led/ Hak/ 5-Osobowy/ Sprowadzony
21 900 złbrutto
Ledy / Bezwypadek / Oszczędny
27 900 złbrutto
użytkownik:
liczba głosów: 564
Wygoda rewelacyjna, środek użądzony ze smakiem, polecam samochód przede wszystkim na długie trasy. Po za osiągami oczywiście dorównuje we wszystkim samochodom klasy Vectra, Mondeo... . Bardzo przestronny - 5 dorosłych osób + dla każdego bagaż na 2 tygodnie (w tym 3 kobiety czyli bagaż razy 2) i można ruszać wygodnie w trasę.
Po przyśpieszeniach nie ma się czego spodziewać, w końcu to Partner, mimo to bije na głowę Kangoo i Doblo. Do lewarka biegów trzeba się przyzwyczaić (żona twierdzi że trochę ciężko cha - ale co ona tam wie skoro jeździ automatem:-). Silnik bardzo elastyczny. Diesel 90 km jest idealny, 75 km wypada przy nim bardzo miernie (ok 2 tyś zł różnicy), 110 km jest już za drogi.
Lusterka na tyle duże ze nie potrzebują martwego punktu. Trochę słaba widoczność przez boczną szybę przy wyjeżdżaniu pod ukosem, zwłaszcza jak się mocno cofnie siedzenie (duży zagłówek i słupek)
Bardzo wygodny (najlepiej załadowany). Dorga z Krakowa do Rzymu = Bajka, lepiej niż Vectrą. Podłokietniki, wygodne siedzenia, wygodna pozycja za kierownicą to wielki plus tego samochodu.
Bardzo przestrzenny. Kanapa dzielona 2/3 na 1/3 w wyższej wersji 3 x 1/3. siedzenia składane jak (dwie możliwości) + wyciągane. Deska mogłaby być trochę mniej plastikowa (w porównaniu z Doblo i Kangoo to i tak piękność).
Dobry promięn skrętu, mieści się w najciaśniejszych miejscach. Minusem jest że na autostradzie (130 km/h) przy podmuchach wiatru zaczyna tańczyć po jezdni (wysokość robi swoje).
Jeszcze się nić nie zepsuło ale samochód ma dopiero 7 miesięcy (rocznik 2008, kupiony w styczniu 2009)
Nawiewy - wiadomo duża kubatura, ale i tak sobie nieźle radzą
Wszystko pod ręką, pilot do radia przy kierownicy, światła same się włączają (do jazdy dziennej = bez oświetlenia deski rozdzielczej)
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: