Peugeot 207 - sprzedam - osobowe

Wyniki 1 do 20 spośród 91

Twoje kryteria wyszukiwania:

Sortuj po:

12 800 złbrutto

benzyna
4/5 drzwiowy
5 miejscowy
klimatyzacja automatyczna
Reg. lubelskie Łuków
  • ABS, kontrola trakcji, alarm, c.zamek, el.ster.szyb.przód, el.ster.lusterka, autom. światła, wsp.kier., ESP, ACS - sys. zab. po kolizji, zest. głośnomówiący, garażow., serwisowany w ASO, wł. niepalący, książka serwisowa, możliwa zamiana, stan bardzo dobry
  • Peugeot 207 1.6dm3 120KM 2009r. 182 000km

    Bardzo ładny/ klimatronic/ Serwisowany

    10 900 złbrutto

    benzyna
    4/5 drzwiowy
    5 miejscowy
    klimatyzacja automatyczna
    Reg. mazowieckie Warszawa
  • ABS, kontrola trakcji, c.zamek, el.ster.szyb.przód, el.ster.szyb.tył, el.ster.lusterka, autom. światła, wsp.kier., kierownica wielofunkc., ISOFIX, ESP, cz. parkowania - tył, samochód bezwypadk., garażow., gwarancja, wł. niepalący, książka serwisowa, możliwa zamiana, blokada drzwi podczas jazdy, stan bardzo dobry
  • Peugeot 207 1.4dm3 95KM 2007r. 152 000km

    Klimatyzacja + Elektryka + PANORAMA DACH + Zarejestrowany + OC !!!

    5 888 złbrutto

    benzyna
    4/5 drzwiowy
    5 miejscowy
    klimatyzacja ręczna
    Reg. wielkopolskie Leszno
  • ABS, c.zamek, el.ster.szyb.przód, el.ster.lusterka, wsp.kier., cz. deszczu, kierownica wielofunkc., dach szklany - panoram., ISOFIX, ESP, garażow., wł. niepalący, możliwa zamiana, blokada drzwi podczas jazdy
  • Peugeot 207 1.6dm3 66KM 2008r. 280 000km

    Peugeot 207SW Sprzedam - Zamienię

    6 900 złbrutto

    olej napędowy
    4/5 drzwiowy
    5 miejscowy
    klimatyzacja ręczna
    Reg. wielkopolskie
  • samochód bezwypadk., wł. niepalący, możliwa zamiana
  • Peugeot 207 1.4dm3 95KM 2011r. 148 000km

    1,4i Klima, 148tys.km, 2011r.

    8 400 złbrutto

    benzyna
    4/5 drzwiowy
    5 miejscowy
    klimatyzacja ręczna
    Reg. mazowieckie Płock
  • ABS, alarm, c.zamek, el.ster.szyb.przód, el.ster.lusterka, wsp.kier., ISOFIX, ESP, cz. parkowania - tył, cz. parkowania - przód, samochód bezwypadk.
  • Peugeot 207 1.4dm3 68KM 2011r. 198 222km

    Klimatyzacja - 2011r - 1.4 HDI

    3 800 złbrutto

    olej napędowy
    2/3 drzwiowy
    5 miejscowy
    Reg. dolnośląskie GŁOGÓW

    Peugeot 207 1.4dm3 68KM 2012r. 307 000km

    1.4HDi 68KM 2012r. Salon IIwł. Klima elektyka 5drzwi nowy rozrząd

    8 900 złbrutto

    rata od: 199zł
    olej napędowy
    4/5 drzwiowy
    5 miejscowy
    klimatyzacja ręczna
    Reg. mazowieckie Kampinos
  • ABS, alarm, c.zamek, el.ster.szyb.przód, el.ster.lusterka, autom. światła, wsp.kier., kierownica wielofunkc., ISOFIX, samochód bezwypadk., garażow., serwisowany w ASO, gwarancja, wł. niepalący, książka serwisowa, możliwa zamiana, stan bardzo dobry
  • Peugeot 207 1.6dm3 90KM 2008r. 225 955km

    SUPER STAN MECHANICZNY I WIZUALNY , BEZ NAKŁADÓW FINANSOWYCH!

    10 500 złbrutto

    olej napędowy
    2/3 drzwiowy
    5 miejscowy
    klimatyzacja automatyczna
    Reg. śląskie Mysłowice
  • ABS, c.zamek, el.ster.szyb.przód, el.ster.lusterka, wsp.kier., cz. deszczu, ISOFIX, ESP, cz. parkowania - tył, filtr cząst. stał., samochód bezwypadk., garażow., serwisowany w ASO, wł. niepalący, blokada drzwi podczas jazdy, stan bardzo dobry
  • Peugeot 207 1.6dm3 120KM 2008r. 236 000km

    1.6B 120KM zadbany i serwisowany

    11 400 złbrutto

    benzyna
    4/5 drzwiowy
    5 miejscowy
    klimatyzacja automatyczna
    Reg. lubelskie Lublin
  • ABS, kontrola trakcji, alarm, c.zamek, el.ster.szyb.przód, wsp.kier., ISOFIX, ESP, zest. głośnomówiący, sys. głośnomówiący, samochód bezwypadk., garażow., serwisowany w ASO, wł. niepalący, książka serwisowa, stan bardzo dobry
  • Peugeot 207 1.4dm3 95KM 2009r. 220 000km

    1.4+Gaz#95KM#Elektryka#Świeży Import#Serwis#Gwarancja!

    10 999 złbrutto

    benzyna+lpg
    4/5 drzwiowy
    5 miejscowy
    Reg. łódzkie Nowe Sójki
  • ABS, kontrola trakcji, c.zamek, el.ster.szyb.przód, el.ster.lusterka, wsp.kier., ISOFIX, ESP, Apple CarPlay, Android Auto, zest. głośnomówiący, sys. głośnomówiący, samochód bezwypadk., gwarancja, książka serwisowa, możliwa zamiana, hak, blokada drzwi podczas jazdy, stan bardzo dobry
  • Peugeot 207 1.4dm3 90KM 2008r. 245 000km

    1.4 benzyna klimatyzacja ważne opłaty

    8 500 złbrutto

    benzyna
    4/5 drzwiowy
    5 miejscowy
    Reg. lubelskie Jacków

    Peugeot 207 1.4dm3 75KM 2010r. 184 300km

    Najlepsza jednostka benz/Bezwypadek/klima/udok.przeb/Dobry Stan!

    9 490 złbrutto

    benzyna
    2/3 drzwiowy
    5 miejscowy
    klimatyzacja ręczna
    Reg. zachodniopomorskie Szczecin
  • ABS, kontrola trakcji, alarm, c.zamek, el.ster.szyb.przód, el.ster.lusterka, wsp.kier., kierownica wielofunkc., ISOFIX, ESP, samochód bezwypadk., książka serwisowa
  • Peugeot 207 1.4dm3 68KM 2010r. 258 000km

    1,4HDI Klimatyzacja.El.Szyby.Centralka,Alufelgi.kredytLIFT

    6 900 złbrutto

    olej napędowy
    4/5 drzwiowy
    5 miejscowy
    klimatyzacja ręczna
    Reg. łódzkie Kutno
  • ABS, kontrola trakcji, alarm, c.zamek, el.ster.szyb.przód, wsp.kier., kierownica wielofunkc., ISOFIX, ESP, ACS - sys. zab. po kolizji, zest. głośnomówiący, sys. głośnomówiący, samochód bezwypadk., garażow., gwarancja, wł. niepalący, możliwa zamiana, blokada drzwi podczas jazdy, stan bardzo dobry
  • Peugeot 207 1.4dm3 95KM 2007r. 210 912km

    zarejestrowany, ubezpieczony

    3 600 złbrutto

    benzyna
    2/3 drzwiowy
    5 miejscowy
    klimatyzacja ręczna
    Reg. opolskie Opole
  • ABS, alarm, c.zamek, el.ster.szyb.przód, wsp.kier.
  • Peugeot 207 1.6dm3 175KM 2007r. 203 000km

    Peugeot 207 RC Sport 175KM Kubełki JBL Klimatronik Opłacony #Zamiana#

    12 900 złbrutto

    benzyna
    2/3 drzwiowy
    5 miejscowy
    klimatyzacja automatyczna
    Reg. dolnośląskie Wrocław
  • ABS, c.zamek, el.ster.szyb.przód, el.ster.lusterka, podgrzewany fotel pasaż., podgrz. fotel kier., podgrz. przednia szyba, możliwa zamiana, stan bardzo dobry
  • Peugeot 207 1.4dm3 73KM 2009r. 180 000km

    Oszczędna benzyna, klimatyzacja, isofix, niski przebieg, import Niemcy

    9 600 złbrutto

    benzyna
    2/3 drzwiowy
    5 miejscowy
    klimatyzacja ręczna
    Reg. pomorskie Wejherowo
  • ABS, c.zamek, el.ster.szyb.przód, el.ster.lusterka, wsp.kier., lampy dzienne LED, ISOFIX, pierwszy wł., samochód bezwypadk., garażow., wł. niepalący, możliwa zamiana, stan bardzo dobry
  • Peugeot 207 1.4dm3 88KM 2006r. 269 280km

    zarejestrowany, ubezpieczony

    7 700 złbrutto

    benzyna
    4/5 drzwiowy
    5 miejscowy
    klimatyzacja ręczna
    Reg. opolskie Opole
  • ABS, kontrola trakcji, alarm, c.zamek, el.ster.szyb.przód, el.ster.lusterka, wsp.kier.
  • Peugeot 207 1.6dm3 120KM 2008r. 132 700km

    Klimatronic Panoramadach 1.6 Benzyna Nowe Sprzęgło Zarejestrowany w PL

    9 999 złbrutto

    benzyna
    4/5 drzwiowy
    5 miejscowy
    klimatyzacja ręczna
    Reg. wielkopolskie Paczkowo
  • ABS, kontrola trakcji, c.zamek, el.ster.szyb.przód, el.ster.szyb.tył, el.ster.lusterka, wsp.kier., cz. deszczu, kierownica wielofunkc., dach szklany - panoram., ISOFIX, ESP, samochód bezwypadk., garażow., serwisowany w ASO, gwarancja, wł. niepalący, książka serwisowa, możliwa zamiana, stan bardzo dobry
  • Peugeot 207 1.6dm3 120KM 2007r. 176 500km

    Peugeot 207 1.6HDI-16V Klima 2007 (uszkodzony)

    3 650 złbrutto

    benzyna
    2/3 drzwiowy
    5 miejscowy
    klimatyzacja ręczna
    Reg. dolnośląskie Syców
    Uszkodzony
  • samochód bezwypadk., wł. niepalący
  • 12 900 złbrutto

    benzyna
    4/5 drzwiowy
    5 miejscowy
    klimatyzacja ręczna
    Reg. zachodniopomorskie Białogard
  • ABS, c.zamek, el.ster.szyb.przód, ISOFIX, ESP, pierwszy wł., samochód bezwypadk., garażow., wł. niepalący
  • Najciekawsze opinie o Peugeocie 207

    Zdjęcie użytkownika

    użytkownik: Elmen

    liczba głosów: 354

    Peugeot 207 presence 1400 16v 75KM 2007r. hatchback

    Ocena ogólna

    OD 30 LAT JEZDZE FIATAMI ROK TEMU ZDECYDOWALEM SIE NA ZMIANE MARKI. CZY DOBRZE ZROBILEM? ŁATWO SOBIE ODPOWIEDZIEC!

    Układ napędowy

    od roku jestem uzytkownikiem peugeota 207. przejechalem 5100 km. ostatnio mam z samochodem dosc duzy problem. w ramach gwarancji mechanicy bydgoskiego LION MOTORS probowali naprawic mi samochod. w koncu doszli do wniosku, ze powodem ubywania plynu chlodzacego jest pekniety blok silnika moj samochod stoi od tygodnia na podnosniku, dostalem zastepcze 107 peugeot w warszawie stwiedzil ze wymienia tylko blok nie caly silnik na nowy. (z nieoficjalnych zrodel wiem ze planowali "łatac" peknieta obudowe ). teraz chca naprawiec silnik w bydgoskim warsztacie. chcialbyjm wiedziec co sadzicie na temat i czy zdarzaly sie wczesniej takie wady fabryczne?? ja odwołuje sie od ich decyzji do prezesa zarzadu w warszawie bo nie zgadzam sie z tym zeby silnik nowego samochodu z fabryczna wada byl skaladany przez "bydgoskich fachowcow"ktorzy dopiero za 3 podejsciem zauwazyli ta wade. czekam na odpowiedzi

    Widoczność

    od roku jestem uzytkownikiem peugeota 207. przejechalem 5100 km. ostatnio mam z samochodem dosc duzy problem. w ramach gwarancji mechanicy bydgoskiego LION MOTORS probowali naprawic mi samochod. w koncu doszli do wniosku, ze powodem ubywania plynu chlodzacego jest pekniety blok silnika moj samochod stoi od tygodnia na podnosniku, dostalem zastepcze 107 peugeot w warszawie stwiedzil ze wymienia tylko blok nie caly silnik na nowy. (z nieoficjalnych zrodel wiem ze planowali "łatac" peknieta obudowe ). teraz chca naprawiec silnik w bydgoskim warsztacie. chcialbyjm wiedziec co sadzicie na temat i czy zdarzaly sie wczesniej takie wady fabryczne?? ja odwołuje sie od ich decyzji do prezesa zarzadu w warszawie bo nie zgadzam sie z tym zeby silnik nowego samochodu z fabryczna wada byl skaladany przez "bydgoskich fachowcow"ktorzy dopiero za 3 podejsciem zauwazyli ta wade. czekam na odpowiedzi

    Komfort

    od roku jestem uzytkownikiem peugeota 207. przejechalem 5100 km. ostatnio mam z samochodem dosc duzy problem. w ramach gwarancji mechanicy bydgoskiego LION MOTORS probowali naprawic mi samochod. w koncu doszli do wniosku, ze powodem ubywania plynu chlodzacego jest pekniety blok silnika moj samochod stoi od tygodnia na podnosniku, dostalem zastepcze 107 peugeot w warszawie stwiedzil ze wymienia tylko blok nie caly silnik na nowy. (z nieoficjalnych zrodel wiem ze planowali "łatac" peknieta obudowe ). teraz chca naprawiec silnik w bydgoskim warsztacie. chcialbyjm wiedziec co sadzicie na temat i czy zdarzaly sie wczesniej takie wady fabryczne?? ja odwołuje sie od ich decyzji do prezesa zarzadu w warszawie bo nie zgadzam sie z tym zeby silnik nowego samochodu z fabryczna wada byl skaladany przez "bydgoskich fachowcow"ktorzy dopiero za 3 podejsciem zauwazyli ta wade. czekam na odpowiedzi

    Nadwozie

    od roku jestem uzytkownikiem peugeota 207. przejechalem 5100 km. ostatnio mam z samochodem dosc duzy problem. w ramach gwarancji mechanicy bydgoskiego LION MOTORS probowali naprawic mi samochod. w koncu doszli do wniosku, ze powodem ubywania plynu chlodzacego jest pekniety blok silnika moj samochod stoi od tygodnia na podnosniku, dostalem zastepcze 107 peugeot w warszawie stwiedzil ze wymienia tylko blok nie caly silnik na nowy. (z nieoficjalnych zrodel wiem ze planowali "łatac" peknieta obudowe ). teraz chca naprawiec silnik w bydgoskim warsztacie. chcialbyjm wiedziec co sadzicie na temat i czy zdarzaly sie wczesniej takie wady fabryczne?? ja odwołuje sie od ich decyzji do prezesa zarzadu w warszawie bo nie zgadzam sie z tym zeby silnik nowego samochodu z fabryczna wada byl skaladany przez "bydgoskich fachowcow"ktorzy dopiero za 3 podejsciem zauwazyli ta wade. czekam na odpowiedzi

    Układ jezdny

    od roku jestem uzytkownikiem peugeota 207. przejechalem 5100 km. ostatnio mam z samochodem dosc duzy problem. w ramach gwarancji mechanicy bydgoskiego LION MOTORS probowali naprawic mi samochod. w koncu doszli do wniosku, ze powodem ubywania plynu chlodzacego jest pekniety blok silnika moj samochod stoi od tygodnia na podnosniku, dostalem zastepcze 107 peugeot w warszawie stwiedzil ze wymienia tylko blok nie caly silnik na nowy. (z nieoficjalnych zrodel wiem ze planowali "łatac" peknieta obudowe ). teraz chca naprawiec silnik w bydgoskim warsztacie. chcialbyjm wiedziec co sadzicie na temat i czy zdarzaly sie wczesniej takie wady fabryczne?? ja odwołuje sie od ich decyzji do prezesa zarzadu w warszawie bo nie zgadzam sie z tym zeby silnik nowego samochodu z fabryczna wada byl skaladany przez "bydgoskich fachowcow"ktorzy dopiero za 3 podejsciem zauwazyli ta wade. czekam na odpowiedzi

    Naprawy

    od roku jestem uzytkownikiem peugeota 207. przejechalem 5100 km. ostatnio mam z samochodem dosc duzy problem. w ramach gwarancji mechanicy bydgoskiego LION MOTORS probowali naprawic mi samochod. w koncu doszli do wniosku, ze powodem ubywania plynu chlodzacego jest pekniety blok silnika moj samochod stoi od tygodnia na podnosniku, dostalem zastepcze 107 peugeot w warszawie stwiedzil ze wymienia tylko blok nie caly silnik na nowy. (z nieoficjalnych zrodel wiem ze planowali "łatac" peknieta obudowe ). teraz chca naprawiec silnik w bydgoskim warsztacie. chcialbyjm wiedziec co sadzicie na temat i czy zdarzaly sie wczesniej takie wady fabryczne?? ja odwołuje sie od ich decyzji do prezesa zarzadu w warszawie bo nie zgadzam sie z tym zeby silnik nowego samochodu z fabryczna wada byl skaladany przez "bydgoskich fachowcow"ktorzy dopiero za 3 podejsciem zauwazyli ta wade. czekam na odpowiedzi KOSZT NAPRAWY TO PRZESZLO 10 TYSIECY

    Wentylacja i ogrzewanie

    od roku jestem uzytkownikiem peugeota 207. przejechalem 5100 km. ostatnio mam z samochodem dosc duzy problem. w ramach gwarancji mechanicy bydgoskiego LION MOTORS probowali naprawic mi samochod. w koncu doszli do wniosku, ze powodem ubywania plynu chlodzacego jest pekniety blok silnika moj samochod stoi od tygodnia na podnosniku, dostalem zastepcze 107 peugeot w warszawie stwiedzil ze wymienia tylko blok nie caly silnik na nowy. (z nieoficjalnych zrodel wiem ze planowali "łatac" peknieta obudowe ). teraz chca naprawiec silnik w bydgoskim warsztacie. chcialbyjm wiedziec co sadzicie na temat i czy zdarzaly sie wczesniej takie wady fabryczne?? ja odwołuje sie od ich decyzji do prezesa zarzadu w warszawie bo nie zgadzam sie z tym zeby silnik nowego samochodu z fabryczna wada byl skaladany przez "bydgoskich fachowcow"ktorzy dopiero za 3 podejsciem zauwazyli ta wade. czekam na odpowiedzi

    Elektryka/elektronika

    od roku jestem uzytkownikiem peugeota 207. przejechalem 5100 km. ostatnio mam z samochodem dosc duzy problem. w ramach gwarancji mechanicy bydgoskiego LION MOTORS probowali naprawic mi samochod. w koncu doszli do wniosku, ze powodem ubywania plynu chlodzacego jest pekniety blok silnika moj samochod stoi od tygodnia na podnosniku, dostalem zastepcze 107 peugeot w warszawie stwiedzil ze wymienia tylko blok nie caly silnik na nowy. (z nieoficjalnych zrodel wiem ze planowali "łatac" peknieta obudowe ). teraz chca naprawiec silnik w bydgoskim warsztacie. chcialbyjm wiedziec co sadzicie na temat i czy zdarzaly sie wczesniej takie wady fabryczne?? ja odwołuje sie od ich decyzji do prezesa zarzadu w warszawie bo nie zgadzam sie z tym zeby silnik nowego samochodu z fabryczna wada byl skaladany przez "bydgoskich fachowcow"ktorzy dopiero za 3 podejsciem zauwazyli ta wade. czekam na odpowiedzi

    Autopowiadamiacz

    Autopowiadamiacz - Złap okazję! Nowe ogłoszenia na maila.

    Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania:


    dane wymagane
    kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

    Administratorem danych osobowych jest AKOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ulicy Gałczyńskiego 1/1, 43-600 Jaworzno, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numer KRS 0001143439, NIP: 6322039057, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000,00 zł, email: portal@auto.com.pl.
    czytaj więcej...