Twoje kryteria wyszukiwania:
1.4i 16V 95KM Klimatyzacja
12 800 złbrutto
Bardzo ładny/ klimatronic/ Serwisowany
10 900 złbrutto
Klimatyzacja + Elektryka + PANORAMA DACH + Zarejestrowany + OC !!!
5 888 złbrutto
Peugeot 207SW Sprzedam - Zamienię
6 900 złbrutto
1,4i Klima, 148tys.km, 2011r.
8 400 złbrutto
Klimatyzacja - 2011r - 1.4 HDI
3 800 złbrutto
1.4HDi 68KM 2012r. Salon IIwł. Klima elektyka 5drzwi nowy rozrząd
8 900 złbrutto
SUPER STAN MECHANICZNY I WIZUALNY , BEZ NAKŁADÓW FINANSOWYCH!
10 500 złbrutto
1.6B 120KM zadbany i serwisowany
11 400 złbrutto
1.4+Gaz#95KM#Elektryka#Świeży Import#Serwis#Gwarancja!
10 999 złbrutto
1.4 benzyna klimatyzacja ważne opłaty
8 500 złbrutto
Najlepsza jednostka benz/Bezwypadek/klima/udok.przeb/Dobry Stan!
9 490 złbrutto
1,4HDI Klimatyzacja.El.Szyby.Centralka,Alufelgi.kredytLIFT
6 900 złbrutto
zarejestrowany, ubezpieczony
3 600 złbrutto
Peugeot 207 RC Sport 175KM Kubełki JBL Klimatronik Opłacony #Zamiana#
12 900 złbrutto
Oszczędna benzyna, klimatyzacja, isofix, niski przebieg, import Niemcy
9 600 złbrutto
zarejestrowany, ubezpieczony
7 700 złbrutto
Klimatronic Panoramadach 1.6 Benzyna Nowe Sprzęgło Zarejestrowany w PL
9 999 złbrutto
Peugeot 207 1.6HDI-16V Klima 2007 (uszkodzony)
3 650 złbrutto
1.4i(95KM) Zadbany!!!
12 900 złbrutto
użytkownik: Elmen
liczba głosów: 354
OD 30 LAT JEZDZE FIATAMI ROK TEMU ZDECYDOWALEM SIE NA ZMIANE MARKI. CZY DOBRZE ZROBILEM? ŁATWO SOBIE ODPOWIEDZIEC!
od roku jestem uzytkownikiem peugeota 207. przejechalem 5100 km. ostatnio mam z samochodem dosc duzy problem. w ramach gwarancji mechanicy bydgoskiego LION MOTORS probowali naprawic mi samochod. w koncu doszli do wniosku, ze powodem ubywania plynu chlodzacego jest pekniety blok silnika moj samochod stoi od tygodnia na podnosniku, dostalem zastepcze 107 peugeot w warszawie stwiedzil ze wymienia tylko blok nie caly silnik na nowy. (z nieoficjalnych zrodel wiem ze planowali "łatac" peknieta obudowe ). teraz chca naprawiec silnik w bydgoskim warsztacie. chcialbyjm wiedziec co sadzicie na temat i czy zdarzaly sie wczesniej takie wady fabryczne?? ja odwołuje sie od ich decyzji do prezesa zarzadu w warszawie bo nie zgadzam sie z tym zeby silnik nowego samochodu z fabryczna wada byl skaladany przez "bydgoskich fachowcow"ktorzy dopiero za 3 podejsciem zauwazyli ta wade. czekam na odpowiedzi
od roku jestem uzytkownikiem peugeota 207. przejechalem 5100 km. ostatnio mam z samochodem dosc duzy problem. w ramach gwarancji mechanicy bydgoskiego LION MOTORS probowali naprawic mi samochod. w koncu doszli do wniosku, ze powodem ubywania plynu chlodzacego jest pekniety blok silnika moj samochod stoi od tygodnia na podnosniku, dostalem zastepcze 107 peugeot w warszawie stwiedzil ze wymienia tylko blok nie caly silnik na nowy. (z nieoficjalnych zrodel wiem ze planowali "łatac" peknieta obudowe ). teraz chca naprawiec silnik w bydgoskim warsztacie. chcialbyjm wiedziec co sadzicie na temat i czy zdarzaly sie wczesniej takie wady fabryczne?? ja odwołuje sie od ich decyzji do prezesa zarzadu w warszawie bo nie zgadzam sie z tym zeby silnik nowego samochodu z fabryczna wada byl skaladany przez "bydgoskich fachowcow"ktorzy dopiero za 3 podejsciem zauwazyli ta wade. czekam na odpowiedzi
od roku jestem uzytkownikiem peugeota 207. przejechalem 5100 km. ostatnio mam z samochodem dosc duzy problem. w ramach gwarancji mechanicy bydgoskiego LION MOTORS probowali naprawic mi samochod. w koncu doszli do wniosku, ze powodem ubywania plynu chlodzacego jest pekniety blok silnika moj samochod stoi od tygodnia na podnosniku, dostalem zastepcze 107 peugeot w warszawie stwiedzil ze wymienia tylko blok nie caly silnik na nowy. (z nieoficjalnych zrodel wiem ze planowali "łatac" peknieta obudowe ). teraz chca naprawiec silnik w bydgoskim warsztacie. chcialbyjm wiedziec co sadzicie na temat i czy zdarzaly sie wczesniej takie wady fabryczne?? ja odwołuje sie od ich decyzji do prezesa zarzadu w warszawie bo nie zgadzam sie z tym zeby silnik nowego samochodu z fabryczna wada byl skaladany przez "bydgoskich fachowcow"ktorzy dopiero za 3 podejsciem zauwazyli ta wade. czekam na odpowiedzi
od roku jestem uzytkownikiem peugeota 207. przejechalem 5100 km. ostatnio mam z samochodem dosc duzy problem. w ramach gwarancji mechanicy bydgoskiego LION MOTORS probowali naprawic mi samochod. w koncu doszli do wniosku, ze powodem ubywania plynu chlodzacego jest pekniety blok silnika moj samochod stoi od tygodnia na podnosniku, dostalem zastepcze 107 peugeot w warszawie stwiedzil ze wymienia tylko blok nie caly silnik na nowy. (z nieoficjalnych zrodel wiem ze planowali "łatac" peknieta obudowe ). teraz chca naprawiec silnik w bydgoskim warsztacie. chcialbyjm wiedziec co sadzicie na temat i czy zdarzaly sie wczesniej takie wady fabryczne?? ja odwołuje sie od ich decyzji do prezesa zarzadu w warszawie bo nie zgadzam sie z tym zeby silnik nowego samochodu z fabryczna wada byl skaladany przez "bydgoskich fachowcow"ktorzy dopiero za 3 podejsciem zauwazyli ta wade. czekam na odpowiedzi
od roku jestem uzytkownikiem peugeota 207. przejechalem 5100 km. ostatnio mam z samochodem dosc duzy problem. w ramach gwarancji mechanicy bydgoskiego LION MOTORS probowali naprawic mi samochod. w koncu doszli do wniosku, ze powodem ubywania plynu chlodzacego jest pekniety blok silnika moj samochod stoi od tygodnia na podnosniku, dostalem zastepcze 107 peugeot w warszawie stwiedzil ze wymienia tylko blok nie caly silnik na nowy. (z nieoficjalnych zrodel wiem ze planowali "łatac" peknieta obudowe ). teraz chca naprawiec silnik w bydgoskim warsztacie. chcialbyjm wiedziec co sadzicie na temat i czy zdarzaly sie wczesniej takie wady fabryczne?? ja odwołuje sie od ich decyzji do prezesa zarzadu w warszawie bo nie zgadzam sie z tym zeby silnik nowego samochodu z fabryczna wada byl skaladany przez "bydgoskich fachowcow"ktorzy dopiero za 3 podejsciem zauwazyli ta wade. czekam na odpowiedzi
od roku jestem uzytkownikiem peugeota 207. przejechalem 5100 km. ostatnio mam z samochodem dosc duzy problem. w ramach gwarancji mechanicy bydgoskiego LION MOTORS probowali naprawic mi samochod. w koncu doszli do wniosku, ze powodem ubywania plynu chlodzacego jest pekniety blok silnika moj samochod stoi od tygodnia na podnosniku, dostalem zastepcze 107 peugeot w warszawie stwiedzil ze wymienia tylko blok nie caly silnik na nowy. (z nieoficjalnych zrodel wiem ze planowali "łatac" peknieta obudowe ). teraz chca naprawiec silnik w bydgoskim warsztacie. chcialbyjm wiedziec co sadzicie na temat i czy zdarzaly sie wczesniej takie wady fabryczne?? ja odwołuje sie od ich decyzji do prezesa zarzadu w warszawie bo nie zgadzam sie z tym zeby silnik nowego samochodu z fabryczna wada byl skaladany przez "bydgoskich fachowcow"ktorzy dopiero za 3 podejsciem zauwazyli ta wade. czekam na odpowiedzi KOSZT NAPRAWY TO PRZESZLO 10 TYSIECY
od roku jestem uzytkownikiem peugeota 207. przejechalem 5100 km. ostatnio mam z samochodem dosc duzy problem. w ramach gwarancji mechanicy bydgoskiego LION MOTORS probowali naprawic mi samochod. w koncu doszli do wniosku, ze powodem ubywania plynu chlodzacego jest pekniety blok silnika moj samochod stoi od tygodnia na podnosniku, dostalem zastepcze 107 peugeot w warszawie stwiedzil ze wymienia tylko blok nie caly silnik na nowy. (z nieoficjalnych zrodel wiem ze planowali "łatac" peknieta obudowe ). teraz chca naprawiec silnik w bydgoskim warsztacie. chcialbyjm wiedziec co sadzicie na temat i czy zdarzaly sie wczesniej takie wady fabryczne?? ja odwołuje sie od ich decyzji do prezesa zarzadu w warszawie bo nie zgadzam sie z tym zeby silnik nowego samochodu z fabryczna wada byl skaladany przez "bydgoskich fachowcow"ktorzy dopiero za 3 podejsciem zauwazyli ta wade. czekam na odpowiedzi
od roku jestem uzytkownikiem peugeota 207. przejechalem 5100 km. ostatnio mam z samochodem dosc duzy problem. w ramach gwarancji mechanicy bydgoskiego LION MOTORS probowali naprawic mi samochod. w koncu doszli do wniosku, ze powodem ubywania plynu chlodzacego jest pekniety blok silnika moj samochod stoi od tygodnia na podnosniku, dostalem zastepcze 107 peugeot w warszawie stwiedzil ze wymienia tylko blok nie caly silnik na nowy. (z nieoficjalnych zrodel wiem ze planowali "łatac" peknieta obudowe ). teraz chca naprawiec silnik w bydgoskim warsztacie. chcialbyjm wiedziec co sadzicie na temat i czy zdarzaly sie wczesniej takie wady fabryczne?? ja odwołuje sie od ich decyzji do prezesa zarzadu w warszawie bo nie zgadzam sie z tym zeby silnik nowego samochodu z fabryczna wada byl skaladany przez "bydgoskich fachowcow"ktorzy dopiero za 3 podejsciem zauwazyli ta wade. czekam na odpowiedzi
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: