Twoje kryteria wyszukiwania:
1.6 CDTI nawi kamera hak 7 osobowy gwarancja przebiegu bezwypadkowy
43 300 złbrutto
1.6CDTI 7 osobowa po serwisie Android Auto Car Play gwarancja przebieg
37 300 złbrutto
1.5 D Extra Long 8 osobowy Head Up doinwestowany gwarancja przebiegu
79 300 złbrutto
1.4Turbo automat doinwestowany 7 osobowy gwarancja przebiegu nawigacja
49 300 złbrutto
7-Foteli Duża Navi Kamera 2xParktr. Grz. Kierownica Alu 17" ASO OPEL
34 900 złbrutto
1.8 7osób Klima Tempomat el szyby Bez Rdzy Stan BDB Bezwyp Oplacony
9 900 złbrutto
1.6i*116PS*ZAREJESTROWANY*Bezwypadkowy*7-Osób Klima*Serwis*GWARANCJA24
16 900 złbrutto
1.6i*116PS*OPŁACONY*Bezwypadkowy*7-Osób Klimatron Serwis*GWARANCJA24
16 900 złbrutto
1.4T*140PS*OPŁACONY*Bezwypadkowy*Klimatronik Serwis*VIP GWARANCJA
28 900 złbrutto
2.0D*130PS*OPŁACONY*Bezwypadkowy*Automat Klima*Serwis*VIP GWARANCJA 24
37 900 złbrutto
1.4i*120PS*OPŁACONY*Bezwypadkowy*Klimatyzacja*Serwis*VIP GWARANCJA 24M
37 900 złbrutto
7 foteli Navi Grz. Fotele Gwarancja
27 900 złbrutto
1,4 turbo 140ps ładna 133 tyś km swieżo zarejestrowana 7 osób
39 999 złbrutto
1.8 125KM SPORT EDITION*Halogeny*ALU 17*Klimatronic*Tempomat*Z NIEMIEC
14 500 złbrutto
1.8i LIFT 7 foteli Navi Gwarancja
10 900 złbrutto
2.0d(170KM)*Lift*Duża Navi*Kamera*7-Foteli*Welur*2xPark*I Wł*Alu17"ASO
31 900 złbrutto
Orginalny Bagażnik Rowerowy / 7 Osobowy / Bezwypadek /
43 900 złbrutto
Automat Salon Polska netto 116 991 PLN Gwarancja
116 991 złnetto
143 899 zł brutto
LIFE /Skóry /Navi /Kamera 360 /Panorama /HUD / 2xElek. Drzwi/ WEBASTO
105 900 złbrutto
1.8 16v 140KM LPG Automat 2009r. 7os. Klima Tempomat Polecam
12 900 złbrutto
użytkownik: Mariusz
liczba głosów: 528
Samochód jest bardzo wszechstronny, mocny, bezpieczny choć żona narzeka, że trochę mało przytulny wewnątrz. Ogólnie uważam zakup za bardzo udany. Wyposażenie dodatkowe mogło by być jednak tańsze. Kto to słyszał, żeby nawigacja kosztowała w samochodzie 7 tyś. zł. Dotyczy to jednak wszystkich marek.
Silnik klekocze dość głośno jednak w czasie jazdy nie słychać tego. Trochę przeszkadza mi turbo-dziura (to mój pierwszy diesel) ale jego moc i moment obrotowy powalają. Doskonale współgra ze skrzynią biegów. Przy 150km/h na 6 biegu tylko 2200 obr/min
O ergonomii wnętrza w Zafirze nie trzeba pisać bo jest to bardzo dobrze znane i opisane we wszystkich materiałach motoryzacyjnych o mini vanach.
Do układu jezdnego prawie żadnych zastrzeżeń, oprucz tego, że na wybojach hałasują amoryzatory. zawieszenie na początku wydawało się twarde, ale po pewnym czasie przestało to przeszkadzać a zauważyłem, że musi tak być aby samochód dobrze trzymał się drogi.
Jeszcze nie miałem do czynienia ale opel nigdy nie był drogi w naprawach.
Zimą silnik wolno się nagrzewa. Klimatyzacja bardzo wydajna i skuteczna.
Żadnych problemów
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: