Twoje kryteria wyszukiwania:
Klimatyzacja, elektryczne szyby
6 500 złbrutto
1.2 16V Klimatyzacja El.Szyby Tempomat Komputer 5-Drzwi Stan Tech.Bdb
4 900 złbrutto
1.2TURBO Zarejestrowany Climatronic AndroidAuto Stan Idealny Bezwypadk
33 900 złbrutto
1.4 Benzyna gwarancja przebiegu SERWISOWANY W ASO pełna dokumentacja
29 300 złbrutto
1.2 Benzyna gwarancja przebiegu bezwypadkowy Android Auto Car Play
39 300 złbrutto
1.2 Benzyna bezwypadkowy gwarancja przebiegu doinwestowany
44 300 złbrutto
1.4i(90KM)*Led*Android Auto*Welur*City*I Własciciel*Alu15"ASO
24 900 złbrutto
1.6 TURBO OPC 207KM * Alu 18 * RECARO VADER * INOXCAR auspuff*Panorama
65 500 złbrutto
1.2 Benzyna 80 KM, Klimatyzacja, Isofix, Dwa Klucze, Tempomat,
10 490 złbrutto
Ledy / NAVI / Salon Pl / FV 23% / Pomarańczowa Perła
45 900 złbrutto
Benzyna/ Serwisowany / Podgrzewana Kierownica/Fotele
18 900 złbrutto
1.2i*85PS*OPŁACONY Bezwypadkowy Klimatyzacja*Serwis*VIP GWARANCJA24M
17 900 złbrutto
Gwarancja, Klima, Niski Przebieg, Bluetooth
37 500 złbrutto
Elegance 1.2 Turbo 100 KM MT6 / Salon Polska
49 900 złbrutto
1.4 benz 100KM doinwestowany Nowy Rozrząd color edition
26 900 złbrutto
Benzyna 5 drzwi Opłacony Ładny Egzemplarz
17 600 złbrutto
Klima /Gwarancja /1,2 /86KM /Lift /2012r
16 900 złbrutto
1.2 85KM+LPG ,Krajowy, Niski przebieg
21 900 złbrutto
Stan bardzo dobry, instalacja gazowa.
14 900 złbrutto
GS-Line 1.2 Turbo 100 KM MT6 / Salon Polska
47 800 złbrutto
użytkownik:
liczba głosów: 576
Mały dla kobiet! Nie jest to niemiecki samochód!!!
Elastyczność całkiem dobra, skrzynia biegów precyzyjna. Silnik za słaby na wagę tego samochodu i totalna żenada. Kopcił, ciekło spod głowicy a wtryski lały jak głupie!!! Przyspieszenie w mieście spod świateł niezłe ale w trasie męka i tragedia przy wyprzedzaniu!!!
Widoczność z przodu idealna. Do tyłu tak naprawdę kierowca siedział z tyłu hehe. Lusterka słabe i małe. Podgrzewanie padło po stronie kierowcy!!!
Trzymał się drogi bo miał sztywne zawieszenie ale nie wygodne przy dłuższych trasach. Krzyż bolał nie miłosiernie. Przednie fotele dobrze trzymały na boki (kubełkowe). Tylna kanapa to kozetka lekarska , nawet zagłówków nie było !!! Komplet pasażerów i opel jechał jak polonez (co prawda taka sama moc 75 KM ). Wyciszenia nie miał w ogóle, słyszałem każdy tłok silnika. Dobrze że miał oryginalne radio i dobre głośniki to przynajmniej zagłuszałem silnik.
z przodu dużo miejsca na nogi ale pasażera uderzałem łokciem przy zmianie biegów!!!. Z tyłu siedziały wgodnie dwie osoby i to najlepiej małe osoby. Trzy osoby to tylko chińczyki po 130 cm. Karoseria ze szparami. Woda się lała na pedał sprzęgła przy ostrym deszczu. Trzeszczące blachy.
Prowadzi się pewnie, trzyma się drogi. Układ kierowniczy jest słaby przy większej prędkości samochód tracił wspomaganie!!! Hamulce bardzo słabe po pół roku użytkowania ABS nie działał. Parkowanie bardzo łatwe.
Dużo się psuło. Pseudo niemiecki samochód. Nie dało się naprawić licznika prędkości. Koszty niskie i dużo części na szrocie. Co chwila mnie zaskakiwał pierdołami które przestawały funkcjonować.
ogrzewanie długo trwało a klimy brak. Lipa. Padła turbina nawiewu , ot tak po prostu.
Elektryka nie padła działała. Przyciski przy kierownicy padły i nie działały wszystkie!!!
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: