Twoje kryteria wyszukiwania:
2.1 CDi 9 osobowy Long nawiew tył automat gwarancja przebiegu full led
109 300 złbrutto
9 osobowy, klimatyzacja, nawigacja, światła dzienne, niski przebieg
79 500 złbrutto
Manual Extra Long – 2020 | 122 250 km | Faktura VAT 23% | Pełny Serwis
56 900 złbrutto
114 CDI PRO Długi | 2.0 136 KM | VAT 23% | 54 400 km | Parktronic
68 900 złbrutto
9-osobowy*4x4*Automat
37 900 złbrutto
Mercedes Vito 2001r 2.2 129KM _ Stan BDB 6 os. REMONT SILNIKA!
26 000 złbrutto
Tourer Pro 2.0 CDI 9G-Tronic Facelift Led 8 osób Salon PL F-VAT 23
104 500 złbrutto
Mercedes-Benz Vito 111 CDI (W447)
50 000 złbrutto
2.3 diesel, 5-osobowy brygadówka
4 999 złbrutto
2.2d, 88KM, Webasto, Spanie, Fotele Kapitańskie, Na ryby, Sprawdź
9 999 złbrutto
2.2 CDI 95 koni 9 osób Klimatyzacja możliwa ZAMIANA
51 900 złbrutto
Mercedes-Benz Vito
50 000 złnetto
61 500 zł brutto
3.0 CDI AMG 4x4 Automat 8 osób LONG Świeżo po odbudowie Stan UNIKAT !
129 000 złbrutto
Extra Long*Brygadówka
119 900 złbrutto
8 osobowy Skórzana tapicerka
38 000 złnetto
46 740 zł brutto
97 000 złbrutto
Mercedes VIto Tourer Lang Pro Faktura Vat
72 000 złnetto
88 560 zł brutto
2.2 CDI 190KM Nawigacja Kamera Klimatronik Tempomat
117 900 złbrutto
23 000 złbrutto
111 CDI 2.8t Manual
60 820 złbrutto
użytkownik:
liczba głosów: 567
Nie szukam nic innego - i tak się nie znajdzie nic lepszego.
Układ napędowy to perełka. Silnik w moim samochodzie jest chipowany do 120 kM i to już w zasadzie wystarczy do wszystkiego, a elastyczność jest nieprawdopodobna. Przy gwałtownym przyspieszaniu wydaje się,że moc silnika rośnie bezustannie wraz ze wzrostem obrotów.Skrzynia ma wręcz wzorcowo dobrane przełożenia, autem jeździ się znacznie przyjemniej niż wieloma samochodami osobowymi.Bardzo cięzko z kolei przełącza się biegi - być może to kwestia zużytych linek w moim egzemplarzu, nie miałem możliwości porównać z innymi Vitami.
Bardzo dobrze rozwiązane problemy z przednimi słupkami, widoczność na 5.Duże lusterka i panoramiczne szyby stwarzają wrażenie ,że można obserwować wszystko w promieniu 360'.
Auto płynie bez względu na obciążenie.Mało trwałe łączniki stabilizatorów - w zasadzie jako-tako spisują się tylko oryginały.Wyciszenie słabiutkie, ale układ napędowy cichy,więc problemów nie ma, a w końcu to bus.
Wnętrze bardzo obszerne, miejsca dość nawet dla bardzo wysokich osób.Nic nie trzeszczy, wszystko działa.Dźwignia zmiany biegów zbyt blisko otworu na radio i w moim przypadku często ręką niechcący zmieniam jego parametry. Nadwozie słabo zabezpieczone antykorozyjnie, szczególnie wrażliwe progi wszystkich drzwi i podłoga spodnia części bagażowej.
Auto prowadzi się bardzo dobrze, choć wspomaganie mogłoby być nieco silniejsze - być może mój egzemplarz ma nieco zużyty zawór obrotowy przekładni kierowniczej i stąd wrażenie ,że pracuje trochę za ciężko.Pewne niedogodności z parkowaniem wynikają jedynie z gabarytów auta i ograniczonej skrętności przy przednim napędzie.
Auto mało awaryjne,sporo części dostępnych na rynku wtórnym, sporo zamienników.Ceny w przeważającej mierze przystępne.Przy dostępie i umiejętności korzystania z internetu nie ma problemów z obsługą serwisową.Jeśli naprawy wykonuje się we własnym zakresie - problemów w zasadzie nie ma wcale. Naprawy łatwe i bezproblemowe.
Przy sprawnej klimatyzacji nie ma problemów z parowaniem szyb ani z utrzymaniem odpowiedniej temperatury wewnątrz auta. Słaby rozdział strug powietrza na boczne kratki .
Nie miałem większych problemów z układem elektrycznym.Jedyne rzeczy jakie wymieniałem to pompka spryskiwacza i siłownik drzwi przesuwnych. Naprawiałem taśmę wyświetlacza, ale to chyba najsłabsze miejsce w samochodzie i nawet po powtórce reklamacyjnej dalej są problemy z wyświetlaniem poszczególnych segmentów.Naprawiałem też przełącznik rodzaju pracy wycieraczek, ale to się da zrobić we własnym zakresie.
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: