Twoje kryteria wyszukiwania:
Automat / Navi / Biała Perła / Salon Pl / HUD
79 900 złbrutto
BEZSZKODOWY Fabryczna Gwarancja HUD ACC Salon Polska Serwis FV23%
84 470 złnetto
103 898 zł brutto
2.5 BENZYNA 193 KM, Klimatyzacja, Android Auto, Automat, Bluetooth,
55 900 złbrutto
2.0 SkyActiv-G Center-Line,165 KM,automat,nawigacja,st.bdb
44 900 złbrutto
2.0 SKYACTIV-G Nakama, 165 KM,automat,stan bardzo dobry
54 800 złbrutto
Limousine 2.5 Skyactive 192KM automat 2015 r., salon PL, HAK
59 900 złbrutto
Limousine 2.5 Skyactive 192KM automat 2015 r., salon PL, HAK
59 900 złbrutto
Limousine 2.5 Skyactive 192KM automat 2015 r., salon PL, HAK
59 900 złbrutto
Limousine 2.5 Skyactive 192KM automat 2015 r., salon PL, HAK
59 900 złbrutto
Limousine 2.5 Skyactive 192KM automat 2015 r., salon PL, HAK
59 900 złbrutto
120KM Rvm Bose Ksenon Podgrzewane Fotele Tempomat Parktronik
26 900 złbrutto
Mazda 6 2.0 SkyJoy Kombi
86 900 złbrutto
Mazda 6 | 2.5 Benzyna | 250 KM | Automat | 2021 r. | 37 000 km |
98 900 złbrutto
Mazda 6 Skyactiv G Touring 2,5 194 KM automat 2019 r 47 tys. km.
69 999 złbrutto
3 333 złbrutto
3 500 złbrutto
SW CenterLine 2.0 SkyActive-G 165KM automat 2023 r., salon PL, VAT 23%
102 900 złbrutto
SW CenterLine 2.0 SkyActive-G 165KM automat 2023 r., salon PL, VAT 23%
102 900 złbrutto
SW CenterLine 2.0 SkyActive-G 165KM automat 2023 r., salon PL, VAT 23%
102 900 złbrutto
SW CenterLine 2.0 SkyActive-G 165KM automat 2023 r., salon PL, VAT 23%
102 900 złbrutto
użytkownik: Tomasz
liczba głosów: 570
Trudno o wady - dla mnie ten samochod ma same zalety.Jezdzilem oplami ,vw , mercem i audi.Nie chce przesadzac,te inne byly tez niezle , ale bezawaryjnosc MAZDY przebila wszystko.Niespodziewalem sie , nieznalem tego auta a kupilem od taty i powiem panstwu - zostaje przy ty samochodzie.
bardzo duza elastycznosc , na 5-tym biegu jechac 50 km/h to zaden problem.Takze jak ruch jest plynny to nie trzeba zmieniac biegow.Redukujac biegi , Mazda przyspiesza- oj mocno przyspiesza.
Widocznosc jest bardzo dobra , w prawym lusterku jest wbudowany t.z. ciemny kat - widac wszystko nawet samochod ktory wlasnie mnie wyprzedza - dopuki nie zobacze go sprzodu.
Szybko nie jezdze, naj to bylo 180km/h.Srednio to 120.Nigdy nie bylo problemow,super wyruwnuje nieruwna trase i wspaniale wchodzi w zakrety.Bardzo wygodny samochod,jak jedziemy w dluzsza trase, to cala rodzina spi a ja spokojnie jade :-))).Po wymianie tarcz i klockow samochod jezdzi jeszcze ciszej. :-)
Miejsca jest duzo i na wszystko.Na butelke na wode,na kawe , na okulary i inne pierdulki.Sprzodu i stylu-poprostu super.Duzi ludzie siedza jak krole.Karoseria,hmm-tylnie blotniki mi rdzewialy,ale w warsztacie naprawione i samochod wyglada jak nowe.Obsluga elektroniki jak tempomat,radio itd - super proste i latwe w zastosowaniu.Bagaznik duzy,cala rodzina sie spakuje i zona moze cos nad wziasc.
Prowadzi sie wspaniale , czlowiek wrecz odpoczywa.
poruwnywalem ceny u kolegow z audi i vw.passat. Zaplacilem troche mniej.Mozna przezyc- ale ma sie na wiele czasu spokoj.
Mazda 6 bardzo szybko dochodzi do temperatury pracy,nie ma zadnych problemow z nawiewami , ogrzewanie zima i chlodzenie latem jest prawie w poruwnaniu do innych aut wrecz natychmiastowa.
Elektronika jest bezawaryjna, dziala jak by jej nie bylo.Mialem wiele samochodow, MAZDA odrobila lekcje-wszystko jest super , bez problemow.
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: