Twoje kryteria wyszukiwania:
1.4 101KM 73 tyś km, Czujniki Cofania, Klima, Tempomat,Navi,Kamera
43 800 złbrutto
Klimatyzacja*Serwis*LED*PDC*Zadbany*alufelgi*
27 300 złbrutto
Klimatyzacja, Podgrzewane Fotele, USB, AUX, Isofix, El. Szyby/Lusterka
19 400 złbrutto
Lift Duża Navi Kamera Klimatronic Ledy Parktronic aso
37 900 złbrutto
Lift Ledy Klima 1-Ręce Oryginał z Niemiec Alu Aso Hyundai
27 900 złbrutto
1.0 1wł Oryginal Lakier Ks Serw Tuv Klima Grzane fotele Kierownica Alu
34 900 złbrutto
1.4i 16V 109KM Klimatyzacja OPŁACONY
12 900 złbrutto
1.5 DPi 96KM Salon PL Serwis ASO Manual PURE + DESIGN + WINTER + COMFO
80 900 złbrutto
Panorama Ful Led Duża Navi Kamera Skóry Asyst. pasa BLIS Aso Alu 17"
48 900 złbrutto
Lift Ledy CarPlay Klimatronic Navi Kamera Asystent pasa
45 900 złbrutto
1.5 DPi 96KM Salon PL Serwis ASO Manual PURE + DESIGN + WINTER + COMFO
80 900 złbrutto
1.5 DPi 96KM Salon PL Serwis ASO Manual PURE + DESIGN + WINTER + COMFO
80 900 złbrutto
1.0 Turbo 120KM 100% Przebieg 52 Tyś km Z Niemiec Gwarancja Zapraszamy
39 900 złbrutto
Najlepszy silnik MPI/6 Biegów/Oryginalny lakier/Ledy/Grzane fotele/PDC
41 000 złbrutto
Asystent Pasa| Klimatyzacja| Czujniki Parkowania | Super Stan
39 900 złbrutto
1.6D*90PS*OPŁACONY Bezwypadkowy Klimatyzacja*Serwis*
14 900 złbrutto
Bogaty Model
37 400 złbrutto
Opłacony Zdrowy Zadbany Serwisowany z Klimatyzacją po Serwisie
14 999 złbrutto
Serwisowany / Bezwypadkowy / Klimatyzacja
19 900 złbrutto
1,6 CRDi 116KM/Tempomat/LaneAssist/Serwisowany/SalonPL
37 900 złbrutto
użytkownik:
liczba głosów: 513
Silnik pracuje bardzo ladnie i miekko, biegi wchodza plynnie. Brakuje mi 6tki na trasie a w okolicy 123-125 km/h slychac glosnie "buczenie" ktore znika powyzej tej predkosci. W kwesti przyspieszenia moge powiedziec, ze autko zbiera sie zaskakujaco dobrze i pozwala na dynamiczne wyprzedzanie.
Poki co nie doznalem negatywnych wrazen w kwestii resorowania. Wyciszenie - poza problemem wspomnianym powyzej w aucie jest cicho i spokojnie. Fotele - zywcem wyjete z klasy wyzej! Ogrom miejsca, wygodne oparcia i siedziska, regulacja lezdzwiowa dla kierowcy - dla mnie pelne 10pkt w tej kwestii. Podlokietnik moglby byc dluzszy - za to minus 1.
Przestrze - j.w. Bagaznik - niewielki jak na klase, ale ustawny i rewelacyjnie wykonczony/wyposazony, dowolnosc aranzacji. Mam wrazenie, ze plastik na kierownicy latwo zadrapac, ale to sie jeszcze okaze. Reszta materialow bardzo dobra.
Auto dobrze trzyma sie drogi, przy normalnej jezdzie auto nie buja sie jak banka wstanka na zakretach. Uklad kierowniczy w mojej ocenie jest prawidlowo dobrany, tzn pomimo wspomagania (progresywne?) nadal "czuc" droge. Widocznosc przy parkowaniu tylem moga utrudniac slupki C, ale z czujnikiem parkowania to juz poezja.
Dobrze, ze w momencie zakupu w salonie znane sa koszty przegladow serwisowych, ok 400 PLN/przeglad. Niewiele wiecej moge powiedziec.
Wszystko ok. Szybka i wydajna.
Bez zastrzezen.
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: