Twoje kryteria wyszukiwania:
17 Tys.Km Navi Kamera PDC Asystent Pasa Radar Led Klimatyzacja Alu
51 900 złbrutto
1.2 Benzyna+Gaz Polski Salon gwarancja przebiegu klimatyzacja
33 200 złbrutto
1.4CRDI nawi kamera panorama gwarancja przebiegu bezwypadkowy Premium
34 300 złbrutto
1.2 MPi GO! nawigacja kamera cofania czarna podsufitka gwarancja
41 100 złbrutto
1.2 85 KM I Właściciel 100% Przebieg Opłaty Gwarancja Zapraszamy !!!
26 900 złbrutto
1.2 85 KM 100% Przebieg 128 Tyś km Dekra I Właściciel Zapraszamy !!!
18 900 złbrutto
1.2 85 KM I Właściciel 100% Przebieg Opłaty Gwarancja Zapraszamy !!!
26 900 złbrutto
1.1CRDI(75KM)*Led*Panorama*Asystent Pasa*Grzana Kierownica*Alu16"ASO
25 900 złbrutto
bardzo zadbany, pierwszy właściciel, niski przebieg
35 900 złbrutto
pierwszy właściciel, niski przebieg, zadbane
34 900 złbrutto
Opłacony Zdrowy Zadbany z Klimatyzacją po Serwisie 1 WŁ
19 499 złbrutto
Gwarancja
6 999 złbrutto
1.0 T-GDI 6MT (90 KM) MY26 - Modern Comfort LED - dostępny od ręki
75 500 złbrutto
22 400 złnetto
27 552 zł brutto
1.2 Ben.75KM/Klima/Czuj.Parkowania/Ks.Serwisowe
29 500 złbrutto
Lift, super stan.
16 900 złbrutto
39 500 złbrutto
Sprzedam samochód osobowy HYUNDAI I20
51 500 złbrutto
Salon PL Automat Klimatronik Kamera Podgrz. Virtual (uszkodzony)
37 900 złbrutto
Hyundai I20 1.2
49 000 złbrutto
użytkownik:
liczba głosów: 348
Trudno spodziewać się zbyt wiele. Samochód, zwrotny, łatwy w prowadzeniu, wygodny, nawet dla osób niskich jak i wysokich za kierownicą, gorzej z otyłymi kierowcami, bo fotel tego nie uwzglednia. Zawieszenie zbyt sztywne, ale wzorowane na Niemcach a oni tylko takie uznają. Dość oszczędny. Przy większych prędkościach obrotowych silniczek bardzo żwawy, a przy niskich pozwala spokojnie i oszczędnie jechać. Na autostradzie przy 130 zużycie poniżej 5,5 l/100 km.
To dobry silnik. Daje możliwość jazdy spokojnej,jak tez można poszaleć na wyższych obrotach. Kulturalna i równomierna praca. Umiarkowany, w dolnej części skali, apetyt na paliwo. Ku mojemu zdziwieniu przy prędkościach do 100 nie jest odczuwalne włączenie kilmy!
Mam czujniki cofania które usprawniają widoczność do tyłu.
Bardzo twardy. Fotel kierowcy z dobrą regulacją, nawet dla osób niskich.
Doskonały samochód miejski i na krótsze dystanse. Jazda przez 2-3 godziny nie męczy.
nie naprawiany ale ma tylko o,5 roku
Jeszcze nie przeżyłem upałów więc asekurancko daję 8, ale w zimie i do tej pory było na 10. A jeździłem samochodami ze znacznie wyższej półki.
mały przebieg
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: