Twoje kryteria wyszukiwania:
40 900 złbrutto
Xenon*Grzane Fotele*Alufelgi*Climatronic* 1.8 140KM*
18 900 złbrutto
Kamera Klimatronik Led Sensory Tempomat Halogeny Komputer Alu
29 900 złbrutto
1.8 i-VTEC automat kamera skóra podgrzewane fotele gwarancja xenon
31 100 złbrutto
1.8i*141PS*OPŁACONY Bezwypadkowy Klimatronik Serwis *VIP GWARANCJA24*
31 900 złbrutto
Opłacona Zdrowa Zadbana Serwisowana 2 Kmpl Kół Po Serwisie 1WŁ
19 999 złbrutto
Klimatronic /Alu 17 /1,8 /140KM /Lift
25 900 złbrutto
Honda Civic .1.8
16 009 złbrutto
1.8 benz. serwis kamera zarejestrowany 135 tys. km!!
33 900 złbrutto
Sport 2.0
115 000 złbrutto
1.4 100 Km Klima, Elektryka Zadbany
17 900 złbrutto
50 000 złbrutto
Super stan, bogata wersja.
14 900 złbrutto
1.4/61 kW
8 900 złbrutto
Bezwypadkowy-Bardzo bogata wersja wyposazenia-Serwis-GWARANCJA !!!
57 777 złbrutto
1.6 / 120KM LED Nawigacja Kamera Panorama Skóra Grzane Fotele Asystent
64 900 złbrutto
7 900 złbrutto
/ Najbogatsza wersja wyposażenia / automat / niski przebieg (uszkodzony)
55 000 złbrutto
/ Najbogatsza wersja wyposażenia / automat / niski przebieg (uszkodzony)
55 000 złbrutto
/ Najbogatsza wersja wyposażenia / automat / niski przebieg (uszkodzony)
55 000 złbrutto
użytkownik: Adam
liczba głosów: 549
Autko ładne, ale niestety ma mankamenty, które drażnią w nowym aucie. Całokształt pogarsza nieprofesjonalne podejście w serwisie AUTOWEST
Miałem wcześniej Renault 3,0 V6, więc o 60 KM więcej. Mimo, że koleś w salonie mówił, że to auto sportowe to czasem brakuje mocy. "Kop" zaczyna się od ok.4500 obr. jak się przestawią fazy. Ale nie jest źle...
Tylnia szyba fajnie wygląda, ale przeszkadza przy manewrach jej załamanie. P.S. Nieda się przyciemnić dolnej części tylniej szyby, bo jest z plastiku!
Fotele mają dobre trzymanie. Mógł by być cichszy, ale to niby nie limuzyna. Ogólnie niema tragedii
Miejse kierowcy jest świetnie "ustawione" - wszystko pod ręką, trochę jak w wyścigówce. Pasażerowie z tyłu mówili, że jest zaskakująco dużo miejsca.Jakość materiałów i karoseria JUŻ (po 5000) wychodzą na (-): złe spasowanie blach, rozlatuje się przełącznik od nawiewu. DUUUŻO za szybko jak na nowe auto!
Świetnie trzyma się drogi. Ta wersja jest twardsza i to jest tego zasługa. Parkowanie to koszmar: nie widać tyłu ani przodu i trzeba robić to na czuja. Na razie mi się udaje...
auto na gwarancji więc niewiem, choć ceny w serwisie są dość wysokie
Paruje strasznie przednia szyba od wewnątrz i od zewnątrz w mokre dni już po deszczu! Niby klima (od wewnątrz) i wycieraczki (od zewnątrz)załatwiają sprawę, ale to nie jest normalne i mam zamiar to reklamować w serwisie (mimo, że mnie dziś zlali)
Niema z nią problemu (na razie)
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: