Ford Sierra - sprzedam - osobowe

Wyniki 1 do 1 spośród 1

Twoje kryteria wyszukiwania:

Sortuj po:

benzyna
4/5 drzwiowy
5 miejscowy
Reg. śląskie Kiczyce

Najciekawsze opinie o Fordzie Sierra

Zdjęcie użytkownika

użytkownik:

liczba głosów: 441

Ford Sierra sedan 2000 EFI 100KM 1990r. sedan (limuzyna)

Ocena ogólna

Fajnie się jezdzi wygodnie. Oradzam instalacje gazową. Spore spalanie zdażają się usterki szczególnie w silnikach zasilanych gazem.

Układ napędowy

Auto już nieco zużyte więc osiągi nie są rewelacyjne ale spokojnie da się wyprzedzać na trasie. Skrzynia działa bez problemów. Silnik głośny przy wyzszych obrotach ale da się przycisnąć

Widoczność

Widoczny przód tył dzięki spojlerowi również lusterka dosyć duże widoczność dobra.

Komfort

Dosyć twarde zawieszenie ale dobrze tłumi nierówności na pusto bez zadnych ekscesów.Z obciążeniem ma tendencje do bujania. Fotele przednie tylne ekstra duzo miejsca wygodnie łatwo znaleźć odpowiednią pozycję. 5 osób na pokładzie nie stanowi problemu. Dosyć głośno w środku szczególnie przy większej prędkości

Nadwozie

Miejsca dużo tak z tyłu jak i z przodu. przełączniki pod ręką oprócz włącznika awaryjnych.bagażnik średniej wielkości zawiasy klapy wnikają do wnętrza. Materiały słabe trzeszczą ale odporne na uszkodzenia. Możliwość aranżacji znikoma składane tylko oparcia zostaje próg po złożeniu. Karoseria rdzewieje i widać po niej wiek auta.

Układ jezdny

fajnie się prowadzi zawieszenie dosyć twarde dobrze znosi stan polskich dróg. Hamulce trochę za słabe jak na takie duże auto. Parkowanie trzeba trochę nakręcić ale widoczność całkiem niezła.

Wentylacja i ogrzewanie

Ogrzewanie super szybko odparowują szyby szybko grzeje wnętrze.

Autopowiadamiacz

Autopowiadamiacz - Złap okazję! Nowe ogłoszenia na maila.

Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania:


dane wymagane
kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Wiejska 72D, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...