Twoje kryteria wyszukiwania:
Sprzedam CHRYSLERA VOYAGERA 7 osób 2.5 B+GAZ 147KM
5 999 złbrutto
Witam, sprzedam Chrysler Voyager 3,3 b+lpg w stanie dobrym
10 500 złbrutto
5 000 złbrutto
65 300 złbrutto
20 000 złbrutto
użytkownik:
liczba głosów: 495
Gdyby było mnie stać, kupuję drugi taki sam tylko następnej generacji, jak na razie bez uwag, plusy przyćmiewają jakieś minusy - jak ktoś potrzebuje takie autobus, który przemieszcza pasażerów z polski do Chorwacji. Kocha go cała rodzina od najmłodszego do najstarszego ;).
Waży ponad 2,7t, ma tylko 150 km i 360 Nm momentu, ma to efekt pod tytulem, jakoś jade ale jakoś chyba słabo, jednak z pod świateł do 70-80 km/h nie ma zawodnika - automat i duży moment pomaga - ogólnie jak na VAN'a zadowalająco i wystarczająco.
Duże lusterka to dobra widoczność na zewnątrz, ale długość tego autobusu to kłopot, nie widać tylnej szyby bo jest tak daleko ;)
Komfort, komfort i jeszcze raz komfort. Pojemny i pakowny. Komfort SUPER - ale pamiętajmy to się buja, to się waha... to jest po prostu VAN. 110-120 km/h tempomat i jazda.
Pakowny, bagażnik w wersji S'N'Go czyli z chowanymi w podłogę fotelami jadąc w 6 osób w góry, na narty, mamy bagażnik który pomieści 3 wielkie walizki i jeszcze buty oraz kaski, niestety przy tych trzech postawionych rzędach narty musimy przewozić w boxie dachowym ;))))). Przy dwóch rzędach czyli 4 osobach, pojemność bagażnika przytłacza! Co do jakości, no cóż tutaj to parchowatość na całego ;), nic nie skrzypi, nic nie trzeszczy lecz to nie jest Toyota, Nissan czy inny Golf, wynika to z innego "postrzegania" auta jako takiego. W USA jest to po prostu narzędzie dla rodzin, dla małego biznesu aby robil za pół ciężarówkę z punktu A do punktu B i aby był trwały, u nas samochód to obiekt chorego kultu i sąsiedzkiej zazdrości, dlatego auta tej klasy w USA to plasticzane mutanty ;) i nikomu to nie przeszkadza ;)
Z zawieszeniem na EU (opcja) przypomina samochód osobowy, pochyla się na zakrętach, hamulce w CRD działają jak brzytew! Ukłąd jak to w Vanie, gumowaty. Parkowanie w mieście to katorga, ludzie parkuje jak fleje, a ja potrzebuje 5,7 metra aby się zmieścić ;) Wspomaganie mogło by mieć większe wspomaganie - na postoju.
Nic nie jest wieczne ale jak na razie raczej sama eksploatacja - typowy przegląd w nie ASO zawierający filtry oleje + (obsługa) wymiana filtra i oleju w ASB - 1000,- , bez ASB 700-800, rozrząd od 1299,- do 2300,- Komplet dobrych tarcz/klocków 700,-
W lato zimno nawet w trzecim rzędzie, w zimie gorąco.
Za młodu miał problemy z kotrolkami na desce, znikły wszystkie, ale ASO coś poreperowało i od 50.000 km spokój. Czasem nie działa szyba od pasażera, szczególnie w upał! winny jest chyba przełącznik w boczkach.
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: