Twoje kryteria wyszukiwania:
Polski Salon, FV-23%, 1-Wł, Mild Hybrid,M-Pakiet,Kamera 360,Hak,Lasery
359 900 złbrutto
xDrive30d 297KM 2025r. Polski SALON Mpakiet HAK FulLED
299 800 złbrutto
3.0 Benzyna 306 KM, 4x4, Kamera, Bluetooth, Panorama, LED, ALU, Klima
84 990 złbrutto
FULL |panorama|dociągi|jasna skóra|radar|head-up|szyberdach|ALU|HAK
56 900 złbrutto
xDrive Panorama Skóra Gwarancja SalonPL Netto 182845PLN
182 845 złnetto
224 899 zł brutto
3.0 Diesel 245 KM, X-Drive, Automat, Nawigacja, LED, Bluetooth, 2x ALU
50 000 złbrutto
xDrive25d Podgrz.f Ambient LED Salon PL VAT23%
219 810 złbrutto
Wersja EU HAK Mpakiet Xdrive Kamera Skóra Harman 265KM (uszkodzony)
126 900 złbrutto
xDrive25d Podgrz.f Ambient LED Salon PL VAT23%
219 810 złbrutto
G05 xDrive30D Sport / M Pakiet / Salon Polska / Bezwypadkowy / FV 23%
299 777 złbrutto
AdaptiveLED_Hak_Skóa_PakietM_ShadowLine_PamięćFotela_PakietSportowy_FV
319 900 złbrutto
AdaptiveLED_Hak_Skóa_PakietM_ShadowLine_PamięćFotela_PakietSportowy_FV
319 900 złbrutto
AdaptiveLED_Hak_Skóa_PakietM_ShadowLine_PamięćFotela_PakietSportowy_FV
319 900 złbrutto
xDrive / niski przebieg / bogate wyposażenie / (uszkodzony)
39 000 złbrutto
/ M-pakiet / xDrive / automat / (uszkodzony)
40 000 złbrutto
/ xDrive / 3.0 306KM / (uszkodzony)
38 000 złbrutto
/ xDrive / 3.0 306KM / niski przebieg / (uszkodzony)
40 000 złbrutto
BMW X5 xDrive25d M Pakiet | 231 KM, Salon PL, Bezwypadkowy, FV23%
229 900 złbrutto
xDrive / niski przebieg / bogate wyposażenie / (uszkodzony)
39 000 złbrutto
/ M-pakiet / xDrive / automat / (uszkodzony)
40 000 złbrutto
użytkownik: Tomasz
liczba głosów: 462
Ocena końcowa pozytywna. Z minusó należy dodać bardzo drogi serwis auta i wysokie ceny części zamiennych. Ale to już taka klasa samochodu....
Silnik jest dobrany idealnie do tego auta. Potężny moment obrotowy (500Nm) przy niskich obrotach zapewnia temu autu znakomitą dynamikę. Wspólpraca z automatyczną skrzynia biegów jest wzorowa. Zuzycie paliwa zaskakuje pozytywnie. W cyklu pozamiejskim uzyskanie spalania rzędu 8 l/100km nie jest problemem. Srednie zuzycie w cyklu mieszanym ok 9 l/100km. Moim zdanie idealnie.
Bez zarzutu. Wręcz idalnie. Na pochwałe zasługują duze lusterka zewnętrzne.
Komfort jazedy tym samochodem zakłoca nieco twardo zestrojone zawieszenie. Czuje sie zwłaszcza nierównosci poprzeczne. Na dobrych drogach komfort jest znakomity.na gorszych - czujemy koleiny ( szerokie opony) i większosć nierówności.
Zaskakująco niewielki bagaznik jak na tak duży samochód. Umieszczone pod podłogą bagaznika koło zapasowe i sprężarka powoduje stosunkowo wysoki próg załadunku i brak wystarczającej ilości przestrzeni w bagazniku. Reszta wnętrza bez zarzutu - na pochwałę zasługuje stosunkowo dużo miejsca z przodu , dobra ergonomia i dobra widoczność ( zaryzykowałbym - że najlepsza w tej klasie aut).
Samochód pod kątem trakcyjnym jest poprawny. Nieco buja na koleinach i czuje się dużą masę auta. Ale to już jest cecha tego typu samochodów. Przeszkadza w codziennej eksploatacji "bijąca" kierownica - co jest cechą X5 bardzo trudna do wyeliminowania. Zwrotnosc auta jest zaskakujaco dobra - a zwłaszcza słowa pochwały należą się progresywnemu układowi wspomagania kierownicy. Ogólnie auto bardzo porawne - bez wielkiego zachwytu.
Ciężko uzyskać w zimne dni optymalną temperaturę wnętrza. Auto jest wyposażone w Webasto ale z opcją podgrzewania płynu chłodzenia. Nie grzeje bezposrednio wnętrza. Jezeli chodzi o wentylację i przewietrzanie wnętrza - bez zarzutu. Nie oznacza to ze w aucie jest zimno - tylko w porownaniu z innymi uzytkowanymi samochodami trudniej jest nagrzac wnętrze.
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: