Twoje kryteria wyszukiwania:
2.0 TDI 190*Climatronic*Alu*Navi*Xenon*LED*Pełna Elektryka*Super Stan!
64 990 złbrutto
1.8 TURBO*Climatronic*Alu*Pełna Elektryka*Zadbany*Super Stan*ZOBACZ!!
19 990 złbrutto
Quatro 220HP Tiptronik, Xenon , pólskóra , itp...
11 500 złbrutto
2,0 diesel 150KM automat nawigacja
68 500 złbrutto
2.0 131 KM klimatronik, parktronik, elektryka, automat
13 900 złbrutto
2.0 130 KM Klimatronik, Automat, Parktronik
15 900 złbrutto
2,0 benzyna, klimatronik,kamera, nawigacja,podg. fotele,niski przebieg
6 300 złbrutto
Automat Quattro Podgrzewanie Virtual cockpit (uszkodzony)
29 900 złbrutto
Automat skóra
61 900 złbrutto
* 2.0CR TDi* 143KM* Bardzo Ładna* Common rail* NAWIGACJA
43 900 złbrutto
* 2.0CR TDi* Bardzo Ładna* Common rail* z Niemiec *
36 900 złbrutto
2.0TDI#150PS#Virtuale#Aut#Ledy#Bixenon#Navi#Climatr#Skóry#Gwarancja!!!
49 999 złbrutto
1.8TFSI#170PS#LIFT#Aut#Ledy#Bixenon#Navi#Climatr#Skóry#Pano#ASO#Gwaran
32 999 złbrutto
2.0TDI 136KM Lift Xenon Led Skóra Klimatronik Navi Alufelgi Parktronik
34 900 złbrutto
2003r. 1,6 Benzyna + Gaz Tanio - Możliwa Zamiana!
6 000 złbrutto
35 TFSI mHEV Advanced S tronic! Salon Polska ! I właściciel!
99 800 złbrutto
2,0 35 TFSI S tronic (150 KM) Advanced Salon PL Faktura Vat
106 900 złbrutto
2.0TDI Lift Klimatronik Navi Alufelgi Parktronik
27 900 złbrutto
1,8 T 163KM Klimatronik ALU Nowy rozrząd Gwarancja
19 900 złbrutto
2,0 35 TFSI S tronic(150 KM) Advanced Salon PL Faktura Vat
98 900 złbrutto
użytkownik: Dariusz
liczba głosów: 528
Kurcze ciężko coś napisać, niechcę zbytnio zachwalać ale jeździłem fiatem tipo, fiatem punto, potem fordem focusem a teraz tym audi, może miałem szczęście ale na prawdę z żadnym z tych aut nie miałem kłopotu.
Wiadomo nie jest to silnik sportowy :-) ale nie mogę na niego narzekać miły "klank" :-)
Jak dlamnie to bardzo wygodne auto hm... może trochę niskie i trochę ciężko się wsiada i wysiada, szczególnie dla starszych osób o tylnych siedzeniach mało mogę powiedzieć bo raczej tam nie siedzę :-) ale pasażerowie mówią że jest wygodnie.
Po tylu latach to listwy boczne odchodzą ale cóż jak na 12 lat to naprawdę nic się nie dziej z nadwoziem, raz na wiejskiej drodze przy wyprzedzaniu tira troszkę przychaczyłem w zderzak tira i muszę powiedzieć że na moim aucie nie ma śladu :-).
Bardzo dobrze trzyma się nawierzchni, nie jestem ekspertem ale zawieszenie jes miękkie w zakrętach brak przechyłów ogólnie bardzo fajnie mi się prowadzi to autko.
Małe koszty naprawy bo oprócz wymiany klocków i tarcz nic jeszcze w tym aucie nie naprawiałem, nie chcę zapeszyć ale tak jest faktycznie.
Klimatyzacja działa na prawdę rewelacyjnie, trochę szybciej mógłby się nagrzewać ale to tylko moja opinia bo chciałbym auto w którym od razu robi się zimą ciepło :-) ale to taka dygresja, ogólnie wentylacja i ogrzewanie bardzo dobrze.
Do tej pory nie miałem żadnych kłopotów z elektroniką, pomijając akumulator zimą :-) no ale to nie wina auta :-)
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: