Twoje kryteria wyszukiwania:
1.0 TSI 95*Klima*Elektryka*Alufelgi*Super Stan*Jak Nowa*ZOBACZ!!!
39 999 złbrutto
1.2 TSI*FAMILY*Climatronic*Alu*Elektryka*Zadbana*Super Stan*ZOBACZ!!!
12 990 złbrutto
Kupno samochodu - kompendium wiedzy
Mamy już 350 000 zadowolonych czytelników!
- dane wymagane
- kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.
Administratorem danych osobowych jest AKOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ulicy Gałczyńskiego 1/1, 43-600 Jaworzno, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numer KRS 0001143439, NIP: 6322039057, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000,00 zł, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...
1.0 MPI 60 + GAZ/LPG*Klima*Elektryka*Navi*Salon Polska*Zadbana*ZOBACZ!
19 990 złbrutto
XII 2010r. Bardzo ekonomiczny.
10 900 złbrutto
1.6TDI Polski Salon gwarancja przebiegu klimatyzacja I-wszy właściciel
12 100 złnetto
14 883 zł brutto
1.2TSI Polski Salon FV23% gwarancja przebiegu klima I wszy właściciel
16 300 złbrutto
Niezawodna benzyna/Isofix/Klimatyzacja/Opony wielosezonowe/Zarejestr.
14 800 złbrutto
Salon Polska Bezwypadkowy Stan Bardzo Dobry
9 999 złbrutto
I właściciel Krajwoy Poleasingowy Serwis ASO Bezwypadkowy VAT 23%
26 799 złbrutto
1.0 MPI+LPG Fabryczne F.VAT 23% 20 Netto Lift Ledy AF
15 854 złnetto
19 500 zł brutto
14.999 Netto 1.0 MPI+LPG Fabryczne Salon PL F.VAT 23% Lift Ledy AF
14 999 złnetto
18 449 zł brutto
1.0 MPI+LPG Fabryczne Salon PL F.VAT 23% 15.8 Netto Lift Ledy AF
15 853 złnetto
19 499 zł brutto
1.2 MPi 70KM Klimatyzacja
14 800 złbrutto
FullLed*Kamera*2xPdc*Klimatr*Android*Front/LaneAssist*Blis*Alu*GwarVGS
55 990 złbrutto
1.2 Benzyna 69 KM, Klimatyzacja, Komputer, Tempomat, Isofix,
12 490 złbrutto
Super oszczędny.
19 900 złbrutto
Opłacona Zdrowa Zadbana Serwisowana Klima Po Serwisie
12 999 złbrutto
105HP Salon Polska Gwarancja
19 900 złbrutto
1.0 MPI 75 KM Klimatyzacja Alu Stan BDB Salon PL Pierwszy Właściciel
32 500 złbrutto
Drive 1.0TSI 115KM automat DSG Pakiet Comfort Plus Winter Plus
92 029 złbrutto
przed rabatem: 102 450 zł brutto
użytkownik:
liczba głosów: 621
ogólnie jestem zadowolony. za taką cenę nie znalazlem auta z takim wyposażeniem (ABS, 4 poduszki, klima, kombi, 1.4 16V 80KM). trochę niedociągnięć, np. skrzypiące plastyki (sam usunąlem przyczynę) czy trzeszczące gumy stabilizatorów w suche dni. mnóstwo zamienników części oryginalnych na rynku i dostępność serwisów też mnie przekonala.
silnik lubi wysokie obroty. dość dlugie przelożenia biegów nie wymagają ciąglego "machania" dźwignią zmiany biegów. dla mnie w porządku. wiadomo, że to tylko 80KM, więc cudów się nie spodziewalem. do jazdy w mieście i na trasie dla mnie wystarczający. mam komfort, np. podczas wyprzedzania, że zdążę zanim coś mnie z naprzeciwka zmiecie:-)
widocznośc w przód w porządku. oczywiście, jak w innych autach, tak i tu przeszkadzają slupki. z tylu mam czujniki cofania, co bardzo ulatwia życie. przez tylną szybę i tak sporo widać bo nie jest umieszczona wysoko. lusterka: pasażera - jest mniejsze, kierowcy - normalnych rozmiarów. nikt nie wie dlaczego. drażni to trochę, szczególnie na początku. potem można się przyzwyczaić. skoda wklada różne lusterka do różnych roczników/wersji, bez logiki. w poprzednim classic\'u mialem lusterko asferyczne kierowcy. teraz w wersji mint (droższa i lepiej wyposażona) mam zwykle wklady lusterek...totolotek?
tu jest gorzej. siedzenia przednie slabo trzymają na boki, tylne tak samo. plusem jest regulacja w pionie (fotel kierowcy). do tego z tylu siedzi się zbyt pionowo i jakby "za wysoko". przy komplecie pasażerów ciężej przyśpieszyć. ale to już sprawa mocy auta. wyciszenie wnętrza mogloby być lepsze. mialem hatchback\'a a teraz kombi z tym samym silnikiem. w kombi jest glośniej. może to przez relingi?
z przodu w miarę wygodnie. jestem wysoki i siedzenie odsuwam mocno do tylu, więc siedzący za mną są w gorszej kondycji po wyjściu z auta:-). rozmieszczenie przycisków, przelączników poprawne i intuicyjne. plastiki marne. wiele innych aut tej klasy mają lepsze materialy i wykonanie. tapicerka w porządku (na razie). dokupilem sobie schowki pod siedzenia, wysuwany schowek pod radio i uchwyt na napoje. teraz mam ten komfort, którego brakowalo mi po odebraniu auta z salonu. karoserii nie oceniam, bo mam auto dopiero 1,5 roku. póki co bez żadnych wykwitów i innych niespodzianek. aha. ważne, żeby pod tylną rejestrację wlożyć wsporniki gumowe, zapobiegające obijaniu się ramki od rejestracji o klapę bagażnika, np. przy zamykaniu. po jakimś czasie mogą pojawić się ogniska rdzy w tych miejscach (slyszalem o tym, więć zabezpieczylem u siebie)
na zimowych, fabrycznych barum\'ach 165/70/14" buja niestety przy ostrzejszych zakrętach. jak na pontonie. malo stabilnie. letnie Toyo Proxes 195/50/15" super trzymają auto i pozwalają na letnie szaleństwa. czujniki parkowania w standardzie (z tylu) bardzo ulatwiają parkowanie. hamulce moglyby być trochę lepsze, ale nie jest źle. u mnie ABS nie wariuje i nie wlącza się z byle powodu. wspomaganie dla mnie ustawione w sam raz. wiem, że czulość można zmienić podpinając komputer w serwisie/samemu.
mam klimatyzację manualną (climatic), która spelnia swoją rolę. jesienią szybko odparowuje szyby, latem szybko chlodzi. smrodek z klimy (jak wszędzie) pojawia się od czasu do czasu. są preparaty do usuwana tego.
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: