Mercedes 200-500 (W126) - sprzedam - osobowe

Wyniki 1 do 1 spośród 1 znalezionych.

Twoje kryteria wyszukiwania:

Sortuj po:
26 500 zł
brutto
benzyna+gaz
4/5 drzwiowy
5 miejscowy
Reg. mazowieckie pruszkowor
ABS, alarm, c.zamek, el.ster.szyb, komputer pok., szyberd., tempomat, wsp.kier., alu.felgi, pierwszy wł., samochód bezwypadk., garażow.
26 500 zł
brutto
  • Strona:
    1
Kliknij tutaj i otrzymuj nowe ogłoszenia na maila »
Osoby zainteresowane Mercedesem 200-500 (W126) brały pod uwagę również:

Najciekawsze opinie o Mercedesie 200-500 (W126)

Zdjęcie użytkownika

użytkownik: ZARK

liczba głosów: 282

Mercedes 200-500 (W126) 3000 298KM 1990r. sedan (limuzyna)

Ocena ogólna
Piękna sylwetka, rozkoszna wygoda. Niewiarygodna łatwość prowadzenia, mały promień skrętu. Niekiedy trudno się zmieścić na parkingach pod marketami, bo zajmuje tyle miejsca co 2 seicento.
Układ napędowy
Cóż tu pisac... Wciskasz gaz i jedziesz. Dopiero przy 100/h słychac silnik.
Widoczność
Nie można narzekać, widocznoś znakomita. Zresztą ten samochód budzi taką sympatię na ulicy, że łatwo go wpuszczają,żeby zobaczy jak z tyłu wygląda.
Komfort
Fotele jak kanapy w empiku. Zasnąc można.
Nadwozie
Bagażnik pojemnością przewyższa niejedno kombi, do przełączników trzeba się przyzwyczaić, dopiero po dłuższym czasie przestałem macać drzwi szukając opuszczania szyb. Schowek nieco za mały, dużo miejsca pod fotelami.
Układ jezdny
Niezwykły samochód. Mój pierwszy mercedes. Nie spodziewałem się, że starszy samochód może by tak komfortowy i dawać tyle przyjemności z jazdy. Z początku po kupieniu zmieniłem kilka elementów, które uznałem za bliskie zepsucia i odtąd tylko wymieniam opony i olej. Spalanie jest zależne od temperamentu, ale można się w 18 litrach gazu zmieścić. Tym samochodem nie wypada się ścigać, ale jak trzeba to warknie i wciska w fotel.
Naprawy
Alternator znieniłem, ponieważ pulsowały światła reflektorów, zatem sądziłem, że to jego wina i przestało pulsowac. Amortyzatory kupiłem od mercedesa "beczki" komplet za 250 zł.
Wentylacja i ogrzewanie
Grzanie działa znakomicie. Miałem wcześniej toyotę i tam nieraz parzyło w nogi. Mercedes grzeje skutecznie, ale bez nachalności. Z tyłu jest dodatkowy nawiew dla pasażerów tylnej kanapy. Dwustrefowa klimatyzacja działa wzorowo. Jest tam też funkcja odparowania szyb po nocnym postoju. Nie trzeba biegać ze szmatką, tylko włączy grzanie, klimę i spokojnie zaczekać.
Elektryka/elektronika
Nic nie sądzę o elektronice. Wiem, że sporo tam tego wsadzili. Na początku nie działała regulacja jasności podświetlenia wnętrza. Fachowiec wymienił wytarty potencjometr.
Autopowiadamiacz - Złap okazję! Nowe ogłoszenia na maila.

Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających
aktualnie wybrane warunki wyszukiwania:


 - dane wymagane
 - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Paderewskiego 50, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...Reklama
Znajdź www.Auto.pl na Facebooku: