Twoje kryteria wyszukiwania:
2 450 złbrutto
* Piękna Perełka * Super Stan *
6 900 złbrutto
12 900 złbrutto
Diesel Zadbany Sprawny w 100%
7 900 złbrutto
Klimatyzacja
8 200 złbrutto
2.0 -7-osobowy - POLECAM --
10 900 złbrutto
-7-osob. -Samochód z GWARANCJĄ-
10 900 złbrutto
użytkownik:
liczba głosów: 522
Jedynymi wadami jakie zaobserwowałem to słabe przyspieszenie do 2000 obrotów i dość głośna wentylacja. Auto bardzo fajne ze względu na przestronność i dobrą kulturę jazdy.
Jest to diesel i przy starcie zanim nie wkręci sie na ok 2000 obrotów to trochę muli, poza tym skrzynia pracuje gładko. W zimę 2009/2010 nie miałem z nim żadnych problemów odpalał od razu (przy trzymaniu auta na zewnątrz) oczywiście przy zachowaniu podstawowych zasad urzytkowania przy takich temperaturach.
Komfort jazdy z tyłu i z przodu bez zastrzeżeń, jedyne czego można się czepić to dość głośna praca silnika, ale to przeszkadza tylko na początku teraz już się przyzwyczaiłem.
Mam 192cm w tym aucie bez względu na to gdzie siedzę mam dość miejsca, nad głową też. Wnętrze dobrze rozplanowane, przydatne schowki i uchwyty zawsze pod ręką. Bardzo łatwo składają się fotele można to zrobić dosłownie jedną ręką, przestrzeń po złożeniu foteli jest wystarczająca do przeprowadzenia małej przeprowadzki :-) Nie zaobserwowałem żadnych oznak uszkodzenia karoserii.
Auto pomimo swoich gabarytów prowadzi sie naprawdę dobrze.
Poza eksploatacją nic mi się jeszcze nie zepsuło w tym aucie.
Tu mam pewne zastrzeżenia, mam wrażenie że aby wentylacja dobrze działała to trzeba włączać wiatraczek na wysokie obroty a ten już dość głośno pracuje....
Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających aktualnie wybrane warunki wyszukiwania: