Daewoo Leganza - sprzedam - osobowe

Wyniki 1 do 1 spośród 1 znalezionych.

Twoje kryteria wyszukiwania:

Sortuj po:
999 zł
brutto
benzyna
4/5 drzwiowy
Reg. lubelskie Zamość
999 zł
brutto
  • Strona:
    1
Kliknij tutaj i otrzymuj nowe ogłoszenia na maila »
Osoby zainteresowane Daewoo Leganza brały pod uwagę również:

Najciekawsze opinie o Daewoo Leganza

Zdjęcie użytkownika

użytkownik:

liczba głosów: 306

Daewoo Leganza 2000 133KM 1999r. sedan (limuzyna)

Ocena ogólna
Bardzo dobry samochód za niewielkie pieniądze, zarówno przy zakupie, jak i w utrzymaniu (pod warunkiem LPG). Dostępność części zamiennych również doskonała. Jeśli ktoś szuka limuzyny do wygodnej podróży, a nie szarżowania na drodze, to naprawdę polecam.
Układ napędowy
Jak na tak duży i ciężki samochód silnik radzi sobie całkiem nieźle, ale mogłoby być lepiej. Niestety większa ilość KM na pewno okupiona byłaby większym apetytem na paliwo. Leganza nie jest autem sportowym, tylko limuzyną. Ale na wyższych obrotach (pow. 3500) jeździ się fajnie.
Widoczność
Widoczność do tyłu ograniczają dość szerokie słupki tylne i zagłówki, ale nie jest źle. Tylna szyba duża, pokrywa bagażnika nisko. Lusterka mogłyby być "łamane" (brak martwego pola), ale są duże i widoczność jest dobra.
Komfort
Duży, wygodny i komfortowy samochód. Cóż więcej chcieć? Jedynie mogłoby być nieco ciszej w górnym zakresie obrotów.
Nadwozie
Dużo przestrzeni w kabinie. Obsługa bez zarzutu. Jak na tę klasę nieco za mały bagażnik i niestety właściwie brak możliwości aranżacji wnętrza (częsta przypadłość sedanów: jedynie dzielona i składana tylna kanapa)
Układ jezdny
Dobre prowadzenie, miękkie, wygodne zawieszenie,ale coś za coś: kołysanie na zakrętach i lekkie nurkowanie przy hamowaniu
Wentylacja i ogrzewanie
Full climatronic w pełni sprawny. Ogrzewanie i chłodzenie wydajne i bez zarzutu. Jednak trzeba o to dbać w każdym samochodzie
Autopowiadamiacz - Złap okazję! Nowe ogłoszenia na maila.

Podaj email i otrzymuj informacje o nowych ogłoszeniach spełniających
aktualnie wybrane warunki wyszukiwania:


 - dane wymagane
 - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Paderewskiego 50, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...