Jak kupić używane auto?
- wszystko co powinieneś wiedzieć

"Jak kupić używane auto?" to bezpłatny poradnik, przygotowany specjalnie dla szukających auta używanego. Dzięki niemu unikniesz wielu pułapek czekających na Ciebie przy zakupie samochodu.

W jednym miejscu znajdziesz porady jak:

  • określić jakiego auta potrzebujesz,
  • wstępnie ocenić stan techniczny,
  • rozpoznać auto po wypadku,
  • rozpoznać auto po powodzi,
  • wypełnić potrzebne dokumenty
  • zarejestrować auto.

Dzięki niemu nie musisz być mechanikiem, lakiernikiem czy blacharzem aby określić stan samochodu, który zamierzasz kupić. Teraz dzięki www.auto.pl ta wyjątkowa wiedza pozwoli Ci oszczędzić wielu nerwów i niepotrzebnych wydatków. A wszystko to dostępne kompletnie za darmo!

Z poradnika skorzystało już ponad 100 000 czytelników!

Dołącz do nich i ciesz się dobrym zakupem.

Jak kupić używane auto - bezpłatny auto poradnik

Opinie o książce

"Nie zależnie od tego czy interesujesz się samochodami czy nie, przed zakupem powinieneś to przeczytać."

Tomasz, Szczecin

"Żałuje, że nie przeczytałem tego poradnika wcześniej, właśnie przekonałem się, że kupiłem auto powypadkowe :("

Krzysztof, Katowice

"Bardzo dobrze napisany krótki przewodnik o kupowaniu. Otwiera oczy na niektóre aspekty o których dotychczas nie myślałem."

Michał

"Ja złapałem się na wycieraczce. Kiedy już miałem auto w domu, zaczęła denerwować mnie lekko podniesiona jedna z wycieraczek (1cm od normalnego położenia). Po zmianie ustawienia okazało się, że pod tamtym położeniem była... pęknięta szyba(odprysk od kamienia). Brak gaśnicy i trójkąta (tu moja wina) oraz płynu do spryskiwaczy(w czasie jazdy się wydało). No i wiele usterek, które teraz przeczytałem w Waszym poradniku - oczywiście... po szkodzie. Poradnik godny polecenia. POZDRAWIAM!"

Waldek

Tak, chcę za darmo otrzymać poradnik "Jak kupić używane auto?"

Aby otrzymać bezpłatny poradnik, wystarczy podać swój adres e-mail. Na Twoje konto pocztowe wyślemy link, dzięki któremu ściągniesz go na swój komputer.

 - dane wymagane
 - kliknięcie 'zaznacz wszystkie poniższe' powoduje zaznaczenie wszystkich zgód. Każda z opcji może być też zaznaczana/odznaczana niezależnie.

Administratorem danych osobowych jest Profit Walendzik Agnieszka z siedzibą w Jaworznie, ul. Wiejska 72D, NIP: 632-114-07-07, email: portal@auto.com.pl.
czytaj więcej...

Reklama