Jak kupić używane auto? - wszystko co powinieneś wiedzieć

Jak kupić używane auto - bezpłatny auto poradnik

"Jak kupić używane auto?" to bezpłatny poradnik, przygotowany specjalnie dla szukających auta używanego. Dzięki niemu unikniesz wielu pułapek czekających na Ciebie przy zakupie samochodu.
W jednym miejscu znajdziesz porady jak:

 • określić jakiego auta potrzebujesz,
 • wstępnie ocenić stan techniczny,
 • rozpoznać auto po wypadku,
 • rozpoznać auto po powodzi,
 • wypełnić potrzebne dokumenty
 • zarejestrować auto.

Dzięki niemu nie musisz być mechanikiem, lakiernikiem czy blacharzem aby określić stan samochodu, który zamierzasz kupić. Teraz dzięki www.auto.pl ta wyjątkowa wiedza pozwoli Ci oszczędzić wielu nerwów i niepotrzebnych wydatków. A wszystko to dostępne kompletnie za darmo!
Z poradnika skorzystało już ponad 100 000 czytelników!
Dołącz do nich i ciesz się dobrym zakupem.

Jak kupić używane auto - bezpłatny auto poradnik

Opinie o książce

"Nie zależnie od tego czy interesujesz się samochodami czy nie, przed zakupem powinieneś to przeczytać."
Tomasz, Szczecin

"Żałuje, że nie przeczytałem tego poradnika wcześniej, właśnie przekonałem się, że kupiłem auto powypadkowe :("
Krzysztof, Katowice

"Bardzo dobrze napisany krótki przewodnik o kupowaniu. Otwiera oczy na niektóre aspekty o których dotychczas nie myślałem."
Michał

"Ja złapałem się na wycieraczce. Kiedy już miałem auto w domu, zaczęła denerwować mnie lekko podniesiona jedna z wycieraczek (1cm od normalnego położenia). Po zmianie ustawienia okazało się, że pod tamtym położeniem była... pęknięta szyba(odprysk od kamienia). Brak gaśnicy i trójkąta (tu moja wina) oraz płynu do spryskiwaczy(w czasie jazdy się wydało). No i wiele usterek, które teraz przeczytałem w Waszym poradniku - oczywiście... po szkodzie. Poradnik godny polecenia. POZDRAWIAM!"
Waldek

Tak, chcę za darmo otrzymać poradnik "Jak kupić używane auto?"

Aby otrzymać bezpłatny poradnik, wystarczy podać swój adres e-mail. Na Twoje konto pocztowe wyślemy link, dzięki któremu ściągniesz go na swój komputer.

- pola wymagane
Regulamin
 1. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 Dz.U. 133 poz. 883 użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu otrzymania bezpłatnego poradnika "Jak kupić używane auto?" oraz na umieszczenie danych w naszej bazie.
 2. Użytkownik ma prawo wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych.
 3. Zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dn. 18.07.2002, Dz.U. 144 poz. 1204 użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie ofert i wszelkiego rodzaju informacji wysyłanych przez www.auto.pl na swój adres elektroniczny.
 4. Zlecenie usunięcia danych osobowych może odbyć się poprzez przesłanie wiadomości na adres e-mail: portal@auto.com.pl
 5. Administratorem danych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) jest firma PROFIT Agnieszka Walendzik z siedzibą w Jaworznie przy ul. Paderewskiego 50. Podany e-mail wykorzystywany będzie w celu wysyłania informacji handlowych. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.
Reklama